Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túl sok, ha...

Basshunter5000 kérdése:

Szerintetek túl sok, ha fiatal férfiként elegánsabb kabátban járok napi szinten?

Figyelt kérdés

Munkába, utcára, stb. Ebben érzem jól magam, és tetszik nagyon.

Nem a mostani 15 fokban, majd ha egy picit hül az idő.

Nem vagyok fázós, télen is elég nekem.

23F

Lányok nektek tetszik?

[link]



2020. okt. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ez neked elegáns?


Amúgy meg teljesen mindegy. Olyan ruhát hordj, amiben jól érzed magad.

2020. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Ez szerintem sem elegáns, inkább fiatalos. El nem tudnám képzelni egy 30-ason már. Mondjuk ehhez a kabáthoz kell ez a magasság meg alkat különben trampli. Legalább nem olvad a tömegbe, szerintem nyugodtan viseld.
2020. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Ezt én sem modanám elegánsnak, illetve nekem nem is tetszik de ha neked igen akkor hord nyugodtan.
2020. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Ezt elegánsnak nevezni egyhén szólva is tévedés, sportos lehet, vagy fiatalos, de nem elegáns.

Másrészt ha ebben érzed jól magad, pozitívabb a kisugárzásod, mintha tényleg elegáns kabát lenne rajtad, csan nem éreznéd jól magad a viselése közben.

2020. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!