Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, egyetemista lánynak...

Fiatal, egyetemista lánynak milyen cipőket javasoltok problémás lábfejre, ami valamennyire csajos, trendi?

Figyelt kérdés

eléggé lúdtalpas vagyok, hiába hordtam éveking betétet és járok gyógytornára, és a jobb lábamon sajnos egy kezdődő bütyök is van:( egy időben eléggé fájt a csipőm, hátam is ezért, szerencsére ez az úszással elmúlt, viszont a lábfejem eléggé meg tud fájdulni rossz cipőkben továbbra is. 12.-ben egy férfi futócipőt kezdtem hordani, mert az volt elég széles a betéthez és nem nyomta a bütyköt, de annyira jó lenne ha az egyetemen valami "menőbb" cipőben lehetnék. Igazából olyan kéne, ami betét nélkül is ad valami tartást, ami elég arra az időre amikor járkálok, főleg úgyis ülni fogok az órákon, tehát a balerinák, szandálok, félcipők, papucsok teljesen ki vannak lőve nekem.. illetve még az is nehezíti a dolgot, hogy alapból széles és nagy a lábam, szóval sok női cipő egyszerűen nem jön föl (41-42 és 12 cm széles)

Esetleg valakinek van hasonló problémás lába? milyen cipőt javasoltok?



2020. szept. 3. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Női edzőcipők nagy méretben? Akár egy 43-ast is felpróbálhatsz. Converseből is van színes nagy méretben, de azért az mégis egy tornacipő, nem túl ergonomikus.

Azt tudnád még csinálni, hogy cipésszel készíttetsz cipőt a lábadra igazítva. De ennek sajnos borsos ára, ellenben akár évtizedekig is hordható marad, ha vigyázol rá.

2020. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sportcipőt hordok,az van nagy,43 as méretben is. L.
2020. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami csajosabbat nem tudsz? neked van valami probléma a lábaddal?
2020. szept. 3. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak nagyobb méretben,nézegetni,keresgetni kell,előbb utóbb találsz. A nagy mérete,bár az annyira nem zavar és kicsit bütykös
2020. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azt mondod, hogy balerinák, szandik, félcipők nem jöhetnek szóba. Ezzel pedig gyakorlatilag kizártad az összes csajos fazont, gondolom, magassarkút sem nagyon tudsz hordani, lúdtalphoz nem is előnyös rendszeresen.

Gyógycipők közt van egy-két szebben kinéző darab még. Vagy esetleg egy olyan mokaszin (akár férfi is, ha nincs a lábméretedben, csomó simán elmegy nőknek is, sőt inkább hozzájuk illik és a férfiverzióknak általában a szélességük is nagyobb), amibe bele tudod tenni a betétet is.

2020. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten csajos de nekem az Adidas Lite Racer eléggé széles és kényelmes is.
2020. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, sztem nem néz ki rosszul a cipő:) te is lúdtalpas vagy?
2020. szept. 6. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a jobb lábam enyhén lúdtalpas. Nem tudom ezt így hogy hoztam össze. Lényeg az hogy széles lábfejem van és ebben a cipőben lehetne még szélesebb akkor is kényelmes lenne.
2020. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van csak plusz csontkinövéssel a bokám mellett. Én vans era-t hordtam évekig,mivel ez párnázott így elég kényelmes volt betét nélkül is.
2020. szept. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öcsém lúdtalpas, a Vty -es cipőkben érzi jól magát, neki az a kényelmes. Asszem 'Victory'.
2020. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!