Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban, és magassarkú...

Magassarkúban, és magassarkú bokacsizmában miért emelgetik a lábfejüket fel, olyan mintha kényelmetlen lenne nekik amit hordanak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 12:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es utolsó, köszi szépen én is erre gondoltam :)Akkor nem azért mert alapvetően kényelmetlen :) Így lehet benne egész nap bírni akkor, télen melegebb, mint egy lapos társa szted?
2020. okt. 13. 08:56
 12/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én néha várakozás közben mert unatkozok. Lapos sarkúban is váltogatom a lábam. Bár nekem vastag sarkú őszi platformos van csak, az kényelmes.
2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es és a platformosok amúgy kényelmesek, melegebb, mivel nem vagy telesen a talajon?
2020. okt. 15. 14:08
 14/16 Metionin ***** válasza:
Nem érzem melegebbnek mint a hasonló anyagú félcipőmet. De szerintem is nehezebb felfázni egy vastagabb talppal.
2020. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik logikusnak, nehogy már a férfi cipők hidegek legyenek, mert nem platformosak.
2020. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mert a vastagabb talpú sportcipőt melegebbnek érzem én is pl, najó a szandit nem :)
2020. okt. 15. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!