Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! A nem rücskös talpú...

Csajok! A nem rücskös talpú magassarkú bokacsizmák nagyon csúszósak télen?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanom volt és azzal még sosem estem el, de most nézegettem nagyon szépeket amiknek nincs ilyen rücskös platform cucc az alján csak nem mertem megvenni:D Mennyire csúszósak? Mik a tapasztalatok hóban,esőben?
2018. okt. 26. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem egyszer vágódtam már el ilyenben télen. :D
2018. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. De az anyagától sok függ, ha valami sima müanyag esélyes a taknyolás. A ruganyosabb, gumisabb talpúak jobban tapadnak.
2018. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha nagyon jeges az út akkor még a rücskösben is esélyes az esés (van rá példám :D).
2018. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 TappancsMancs ***** válasza:
:D
2018. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Borzasztóan. Még a rücskösek is csúsznak néha, eszedbe ne jusson simát venni
2018. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:(((((((( Köszi mindenkinek
2018. okt. 27. 18:30
 7/14 anonim válasza:
ja
2018. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Minél mélyebb a rücskölés, annál jobb, de tényleg az anyagtól is függ.

Van pl laposabb talpú csini gumicsizmám, imádom, de a rücskök elkoptak belőle, van hogy majdnem elvágódtam benne...

2018. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira azért nem vészes a helyzet, mert van egy csomó házi praktika, amit be lehet vetni... meg hát lassan, óvatosan kell menni a hóban. Szóval alapból csúszik a sima talp, de kis odafigyeléssel túl lehet élni :D én a tavalyi telet egy full sima talpú csizmában nyomtam le, és nem estem egyszer sem el (azt mondjuk nem mondom, hogy nem csúsztam meg :D ) meg gondolj bele, már csak ritkán van viszonylag hó, az eső meg nem annyira para.
2018. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, végül ma vettem egyet mert nem tudtam ellenálni meg még azért nem fenyeget a csúszásveszély. Majd úgy is kiderül ha hóval nem kompatibilis 😅
2018. okt. 29. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!