Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igényes nő ruhatára milyen...

Igényes nő ruhatára milyen szerintetek Férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintetek is hozzá tartozik az hogy a táskán ne jöjjön le a szegély? Ne legyen kint a cérna?

2020. okt. 10. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, en ha valamibol kijon a cerna, foltos lesz, szakad, dobom ki egybol es veszek ujat.
2020. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F25, elso voltam
2020. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem férfi ruha, póló,sportcipő és farmer.

Inkább csinos szemrevaló ruhák tetszenek, szoknya, magassarkú, testhez álló felsők.

F.

2020. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
vannak benne hétköznapi ruhadarabok mint pl. farmer, leggings, kötött pulcsik stb... de cannak benne alkalomhoz illő szoknyák szép felsőkkel. nekem a fius sportos lanyok nem tetszenek: farmer hosszu fazonu cipzaros pulcsival es tornacipovel.
2020. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A táska, a szegély, meg minden ilyen apró piszlicsáré hülyeségek hidegen hagynak, ez csak nektek, lányoknak a mániája :D

Nekem amúgy nem az az elsődleges szempontom, hogy megaigényes, meg mindig elegáns legyen egy nő öltözködésileg. Sőt, kifejezetten taszít, ha valaki egy sima, átlagos hétköznapra is mindig túlöltözködik, mintha bálba, vagy valami ünnepségre készülne.

Laza, fiatalos, egyszerű öltözködésűnek tartom magam, és imponál, ha egy lány is ilyen. Jelenthet ez például kapucnis pulcsikat, kockás ingeket, farmernadrágot, meg hasonlóakat. Persze különleges alkalmakra nem árt ha a szekrényben áll nála egy-két egyberuha, kosztüm vagy hasonló.


26/F

2020. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

Nem igazán a ruhája érdekel az "igényes nőknek", hanem, a testalkata, testfelépítése, az adottságai, a haja állapota, a szeme, a bőre, a járása, a hangja, a beszédstílusa.


A "burkolat" meg a kiegészítők hidegen hagynak.


A ruházat csak azt jelenti számomra amit ki akar fejezni, vagy amit képviselni akar, vagy amivel másnak akar látszani mint ami.


Lehet valaki akárhogy felöltözve, ha megszólal és kifutok a világból.


38/F

2020. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!