Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltokat ajánlotok...

Milyen boltokat ajánlotok sportos öltözködéshez, ahol lehetőleg kevesebb a márkajelzés a darabokon?

Figyelt kérdés
Imádom a nike, adidas, puma cuccokat, de azért nem veszek meg sok egyébként tetszetős ruhájukat, mert nem akarok A4-es méretű reklámokkal virítani az utcán. Amiket hordok így inkább olyanok, amiken minél kisebb, szolid márkajelzés van. Milyen hasonló boltokat, márkákat tudnátok ajánlani, ahol minőségi sportra, mozgásra tervezett ruhák vannak? Köszi!
2010. aug. 8. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
a mustang-ot tudom ajánlani. Én is sportos lány vagyok és ott nagyon sok olyan darab van ahol a kényelem és a normális kinézet ötvöződik. Nagy márkajelzésekkel sem szórják tele a ruhákat és amikor éppen akciók vannak, nagyon megéri ott vásárolni. Én legutóbb farmert vettem 7000Ft-ért és felsőket 1500-Ért.
2010. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!