Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alternatív öltözködéshez...

Alternatív öltözködéshez írnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, színek, minták, anyagok, kiegészítők, kombinációk, márkák, bármi...
2011. szept. 20. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

a stradivariusba,promodba,h&mbe,bershkaba szerintem érdemes bemenned,amúgy a csőnacik,színes,bő polók,ingek szerinetem alter viseletnek számít

és én is inkább ilyen vagyok és nem nagyon hordok magassarkút,inkább converse cipőt.a színekben sokszor a szürke-fekete kombó jelennik meg,főleg a mellényeken,bő pulcsikon.

remélem tudtam segíteni!:-D

17/L

2011. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy hülyeséget fogok mondani, lehet lepontozni.

h&m és alternatív? a h&m a tucat cuccok tárháza.

én csak most hallottam két boltról, ugy hívják őket hogy Jajcica és Iguana, és voltam, és szerintem oda elmehetnél.

de ismétlem, lehet hogy hülyeséget mondtam.

2011. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kockás nadrág, kockás ing. csak ne együtt a kettőt. esetleg csíkos blúzok.
2011. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ha azt hallom, alternatív öltözködés, mindig az olyan egyetemista lányok jutnak eszembe, akik indiai sálat és táskát, nagy, indamintás fülbevalót, szövetkabátot(színeseket is) hordanak, és Tisza cipőt.xD :)

[link]

[link]

Amúgy Cserépvárosban lehet ilyesmiket kapni.:)

2012. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!