Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény erről a két cipőről?...

Vélemény erről a két cipőről? Blézerrel, farmerrel

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. aug. 8. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Ezek a cipők blézerhez? Ez ugye vicc?

Farmerhoz oké, blézerhez felejtsd el.

De ha hülyét akarsz magadból csinálni, akkor rajta.

2010. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
nagyon nagyon ronda mind a 2
2010. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Egy ilyen blézerrel okés a 2.cipő.

2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ilyenre gondoltam igen mint amit linkeltél!
2010. aug. 8. 16:32
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is nagyon gáz mind a 2 cipő.

1.őt csőfarmerrel és sportos pulcsival lenne jó.

2.at is csőfarmerrel, illetve szürke, horgolt pulcsival tudnám elképzelni vagy fekete feszülős, betűrt felsővel, esetleg egy szürke/fehér övvel. (:

De sok fűgg attól háyn éves vagy.

2010. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A második cipő nekem is tetszik! :)

Egyedivé tesz (legalábbis a környezetemben nem láttam még ilyet nagyon senkin), és sok mindennel hordható:

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon csúnyák és nőietlenek ezek a cipők!
2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem már a Converse cipők is egy krónikus ízlésficamra utaltak, de ezek sem jobbak.

Szörnyűek!

2010. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

na most attól, hogy lookbokon az erősen retardált stílusú egyedek közül jó páran magukra aggatnak ilyet, ez nem jelenti azt, hogy a cipő jól néz ki, vagy hogy megy a szerelésükhöz. A blézer, amit linkeltek röhejes. A cipők farmerral teljesen helyénvalók, de ha olyan ruhákkal kombinálod, mint a lookbookról linkeltek, garantált a kiröhögés.

szerintem a cipők önmagukban is elég furcsa darabok (talán még aranyosak is), de ha túl sok hülyeséget viszel egy szerkóba, szerintem csak elrontja (pl a blézer is). Sztem pont arra jó, hogy megbolondítson egy hétköznapi farmer-póló kombót.

2010. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az emberek nem egyformák, ebből kifolyólag mindenkinek más tetszik. De ugye a többség azt hordja ami elfogadott és nem "röhejes", de akkor meg azt mondják rá, hogy tucat. Ha neked tetszik és jól érzed magad benne, akkor hordjad bátrán!

Ha valami nekem nagyon tetszik, akkor felveszem, még akkor is, ha "garantált a kiröhögés".

2010. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!