Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel ilyen időben...

Mit vesztek fel ilyen időben ? Elővettétek már a bakancsokat, csizmákat, télikabátokat, vagy inkább ősziesen öltöztök ? Megéri még most átmeneti kabátot venni ? 5300 ft a kínai boltban. Dzseki, nem túl vastag.

Figyelt kérdés
Vékony műbőr dzskekik vannak nekem. Abban voltam ma és fáztam.
2020. okt. 12. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20:38-as választ én írtam az 1-es válaszoló
2020. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én is bajban vagyok, mert a téli cuccaim nagyon feltűnően téliek, hótaposó és hatalmas oversized pufikabát. De a bőrdzsekimben meg tornacipőben már fázom. Honapra meg 9 fokot írnak és esőt. Tanácstalan vagyok. Szerintem a kabátot még nem veszek fel, csak a hótaposót.
2020. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Uhhh , igen, épp ebben a bajban vagyok én is és nem tudjuk, hogy meddig lesz ilyen idő. :/

Enyémeim is nagyon téliek, szőrmés,hosszú kabát, stb.

Ezek az átmenetiek meg épp olyan drágák, mint a téli viseletek, szóval passz.

Max,igen, ahogy az Egyes írja : kardigánnal, vastagabb pulcsikkal kell felvenni. :/

2020. okt. 12. 21:19
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, csak a bőrdzsekim alá max egy pulcsi megy fel, úgy meg már ma fáztam. Jobban nem nagyon tudok alá öltözni. Szívem szerint én már simán a téli cuccokban járnék, de félek, hogy hülyének néznének. (12-es vagyok)
2020. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igen, ne is mondd :D

Szerintem hülyének nem néznének minket végülis, csak az a baj, hogy ha 15 fokban már hozzászokik a testünk, mit veszünk fel mínuszokban ?

Igen, nem nagyon lehet aláöltözni a bőrdzsekinek.

Neked vannak magassarkúid ?

2020. okt. 12. 21:50
 16/24 anonim ***** válasza:
14-es, nem kell szégyenkezned, ha fázol akkor nyuggodtan vedd fel a téli kabátkádat. Valaki nagyon jól tűri a hideget, ő meg egész télen egy dzsekiben járkál mert egyszerűen nem fázik. Vagy öltözz fel rétegesen és akkor ha esetleg ki is roggyant a nap délutánra akkor leveheted a pulcsidat és beleteszed a tatyóba. De nekem az a véleményem hogy hőmérséklet szerint öltözködjetek. Én minden reggel megnézem a appomat a telefonomon hogy hány fok lesz ma és mindig aszerint öltözök. Pl. holnap 5-6 fok lesz akkor hosszúújjú és a téli-őszi kabátom, de ha 15-18 fok lesz napsütéssel akkor rövidújjú a szürke csíkos kardigánommal tökéletesen megfelel.
2020. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21:50-es válasz megint én voltam (1-es)
2020. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Na hát engem akkor ma hülyének fognak nézni, mivel télikabátban megyek. Szeles esős idő van. Bőrdzseki kapucni nélküli ráadásul vékonyka. Aláöltözni nem lehet. Inkább lecipzárolt kabátba flangászok, mintsem fagyoskodjak. Nem ér ennyit az egészségem.
2020. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam hétköznap magassarkút hordani. Van amúgy egy magassarkú bokacsizmám meg egy hosszúcsizmám is, de nem az én sokat sétálós BKV-zós életmódomnak találták ki. Amúgy úgy érzem ebből ma téli kabát hótaposó lesz. (14-es vagyok)
2020. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Dehogy vettem elő. Vékony átmeneti dzseki.
2020. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!