Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel ilyen időben...

Mit vesztek fel ilyen időben ? Elővettétek már a bakancsokat, csizmákat, télikabátokat, vagy inkább ősziesen öltöztök ? Megéri még most átmeneti kabátot venni ? 5300 ft a kínai boltban. Dzseki, nem túl vastag.

Figyelt kérdés
Vékony műbőr dzskekik vannak nekem. Abban voltam ma és fáztam.
2020. okt. 12. 18:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20-as, milyen cipőt hordasz ? Vannak kötött kardigánjaid ?

Van szőrmés mellényetek ? Ha igen, nilyen színű ?

2020. okt. 13. 23:24
 22/24 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Nincsenek kötött kardigánok a ruhatáramban. Cipőben a fűző nélküli sneakereket preferálom.
2020. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Jaaah, hogy férfi vagy.

Fáztál ma ? :)

2020. okt. 14. 22:43
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát én eddig még átmenetiben jártam, de főleg reggelente majd megfagytam, és úgy gondoltam nem érdekel az se ha hülyének néznek, úgyhogy hétvégén elővettem a télit, és sokkal jobban érzem magam benne.


Egy ilyen vastag, térdig érő, magas nyakú Mayo kabim van: [link]


Én mondjuk elég fázós vagyok, 10 fok alatt már simán téliben járok, csak egy vékonyabb pulcsit veszek alá, ha meg napközben melegebb lenne akkor azt is leveszem, a kabit meg nem cipzározom fel teljesen, melegem nagyon ritkán van csak benne. A mostani hajnali 1-2 fokokban amúgy szerintem teljesen indokolt már felvenni, csak délután kicsit furcsán nézhettek, amikor 15 fokban, szikrázó napsütésben ebben mentem az utcán. :D

2020. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!