Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én vagyok ilyen fázós vagy...

Én vagyok ilyen fázós vagy más fiú férfi is aláöltözik a nadrágja alá?

Figyelt kérdés
Tegnapig elég volt egy vékonyabb cicanadrág, de ma reggel olyan szeles, rossz idő lett nálunk, hogy inkább a vastag harisnyát vettem fel.

2020. okt. 14. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Hidegben ha egész nap kint vagyok,én is aláöltözök.
2020. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a nadrág alá öltözni de erős mínuszokban és akkor is csak akkor ha 10 percnél tovább tervezek a szabadban. Régen harisnyát vettem, de tapasztalatból tudom hogy semmit nem ér, és persze kényelmetlen is. Többfélét próbáltam de mindegyik ment a kukába mert vagy kiszakadt már akkor amikor magamra cibáltam, vagy annyira kényelmetlen volt hogy letéptem magamról inkább.

Én leggingset vettem, az az igazi. Az első női azt bevallom nem a legkényelmesebb de elvoltam benne. Aztán váltottam inkább kimondott férfi aláöltözőkre amiket sportboltokban lehet kapni. Azok is ugyanolyan anyagból vannak csak sokkal másabba szabásuk, teljes egészében kényelmesek, és nem fagyok meg benne.

2020. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért nem öltöztök a nadrág fölé gyerekek (még egy uolyan nadrágot). Azt le is lehet venni könnyen ha beérsz a melóba. Néhány jó minőségű rugalmas jó szabású nadrág, és nem kell harisnyával vacakolni. Csak a legfelsőbb nadrágnak kell a leghosszabbnak lenni. Szívesen.
2020. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Aztaaa, hogy erre nem gondoltunk. Szerintem próbáld ki, aztán számolj be róla!
2020. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már nem tudom kipróbálni, mert már megtörtént. Sokszor bevetettem ezt a módszert ha hideg és melegebb között kellett váltakozva lennem napközben. Senki nem vette észre csak a barátnőm hogy 2 nadrág van a széken.

A mosdóban meg le lehet venni és betenni a táskába.

2020. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ha neked bejött, használd egészséggel!
2020. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

13-as már ne haragudj de két olyan nadrágot vegyek fel?? Ez szerintem teljesen abszurd!

Menni meg nem tudok majd benne.

Úgy hogy én inkább vacakolok a harisnyával. De az sem vacakolás ha nem fel húzom a lábamra.

2020. nov. 28. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!