Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha negyedévente...

Nagyon gáz, ha negyedévente csak egyszer tudok új ruhákat venni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Most a válság miatt eléggé elszegényedtünk, sőt kényszerből fel kellett vennünk 4 milliós hitelt, amit 20 évig kell fizetnünk. Ezek előtt jobban volt pénz, vásárolni is jobban tudtunk. De mostanában csak úgy birok, hogy tavasszal egy póló meg egy farmer... Akkor nyáron nagyon semmit se veszek, spórolok a sulira. Ősszel veszek cipőt, meg gatyát... Esetleg pulcsit. Aztán mikor már nagyon muszáj és jön a tél, akkor megint egy hosszújjút vagy ilyesmit. Úgy érzem, hogy emiatt néznek le, emiatt sokan nem barátkoznak velem. Tudom, hogy aki emiatt nem áll velem szóba az igazából nem is lenne barát... Ja és egyébként a legjobb barátnőm ilyen újgazdag családból való, és mindig ott mutogatja nekem az új Adidasos cuccait, meg Converse csukáit, meg a márkás ruháit... És azt kérdezi tőlem hogy én mikor akarok venni ilyeneket? Leginkább szerintem ez kavar fel... Ti hogy viszonyultok az ilyen emberekhez mint én? 15/L
2010. aug. 9. 11:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
en vagyok a svajci magyar. irhatik privit.tok szimpi vagy .29 lany
2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani ami az előttem szólók, ha ápolt vagy és tiszta akkor nem érdekelhet senkit, h mennyi ruhád van.Ujgazdagékat szard le, nem attól lesz valaki fontos ember, meg nem attól fog többet érni, h milyen márkás cuccokban parádézik..ilyen lenéző, felsőbbrendű emberek mindig lesznek..de gondold végig: ő ettől tényleg boldog? mert az átlagos tini, csak nevet az ilyeneken.Úgy is lehet valaki szerethető ,hogy kevés dolga van, de úgy is, hogy sok(csak akkor önmagát kell adnia mind2 esetnek)

Én nem azt nézem az embereken,hogy mennyire drága lehet az a ruha ami éppen rajtuk van.Ha tiszta akkor természetesen elfogadom.Biztos nagyon nehéz ebben a helyzetben lenned, de csak annyit tudok mondani legyél erős, mert az a bizonyos kocka bármikor fordulhat!!!!


15L

2010. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!