Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha negyedévente...

Nagyon gáz, ha negyedévente csak egyszer tudok új ruhákat venni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Most a válság miatt eléggé elszegényedtünk, sőt kényszerből fel kellett vennünk 4 milliós hitelt, amit 20 évig kell fizetnünk. Ezek előtt jobban volt pénz, vásárolni is jobban tudtunk. De mostanában csak úgy birok, hogy tavasszal egy póló meg egy farmer... Akkor nyáron nagyon semmit se veszek, spórolok a sulira. Ősszel veszek cipőt, meg gatyát... Esetleg pulcsit. Aztán mikor már nagyon muszáj és jön a tél, akkor megint egy hosszújjút vagy ilyesmit. Úgy érzem, hogy emiatt néznek le, emiatt sokan nem barátkoznak velem. Tudom, hogy aki emiatt nem áll velem szóba az igazából nem is lenne barát... Ja és egyébként a legjobb barátnőm ilyen újgazdag családból való, és mindig ott mutogatja nekem az új Adidasos cuccait, meg Converse csukáit, meg a márkás ruháit... És azt kérdezi tőlem hogy én mikor akarok venni ilyeneket? Leginkább szerintem ez kavar fel... Ti hogy viszonyultok az ilyen emberekhez mint én? 15/L
2010. aug. 9. 11:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :D Lehet kipróbálom a turkálót. (Nővérem is ott vett 700Ft-ért egy vadonatúj pólót régebben.)
2010. aug. 9. 12:04
 12/22 anonim ***** válasza:

Igne, turkáló, ami kell neked.

Én imádom ! Emlékszem, hogy tetőtől talpig (fehérnemű,cipő kivételével,azt azért nem vennék turiban) felöltöztem. 2 gatya, 3 póló, 3 pulcsi és mind márkás, címke rajtuk volt még :D Nézz be egyszer turiba!

2010. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A legjobb és legolcsóbb háda turi: [link] és jó nagy.Figyeld a honlapot,mert kiírják mikor van 50%-os kedvezmény a ruhákra.

[link]

És még nagyon olcsó és itt új ruhákat lehet venni.A terranova outlet a blaha lujza tértől nem messze az astoria irányában.Én ott vettem már magamnak 300Ft-ért felsőket 500Ft-ért pulcsit meg blézert.Ott mindig minden olcsó és valamikor akcióznak is akkor meg pláne.Most érdemes szerintem oda elnézni,mert most mindenhol akcióznak.

2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2010. aug. 9. 12:25
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát nekünk hasonló anyagi illetve ruha problémáink vannak, de elfogaják a barátnöim...Nekem is van olyan barátnöm,aki minden héten új és drága ruhát vesz, de olyanok is vannak akik nem...szóval szerintem nem gáz...Nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen ember. Szerintem keresd a leárazásokat és akkor többet tudsz olcsón venni, már amikor van pénz:)

És még annyit fűznék hozz, ha a legjobb barátnöd ennyire felszínes azzal nem lesz jobb ember. Nem tehet az ember arról, hogy ilyen anyagi körülményei vannak. kitartás:)

2010. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

*elfogadják

*hozzá

bocs kicsit gyors voltam:D

2010. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én beolvasnék az állítólagos legjobb barátnődnek.:S

Ha tisztában van az anyagi helyzeteddel akkor lehetne annyira figyelmes hogy nem kérkedik az úk ruháival. inkább melleted állna.

És egyáltalán nem gáz.: ) az emberek ne a külsődért szeressenek.:) ha kedves vagy és vicces akkor hip-hop találsz új barátnőd...és nem egy ilyen felvágós libát..: )

2010. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként most megyek gimibe és ezért tettem fel a kérdést :)
2010. aug. 9. 18:19
 19/22 anonim ***** válasza:
es mi lenne ha negyed evente, mikor ruhat veszel, elmennel egy nangoba vagy h und mbe vasarolni.sokszor vannak nagyon jo akciok, es olcsobbak is mint a kinaiak..egy hete egy csinos tunikat vettem a mangoba 25 frankert.egy frank az 170 vagy 160 forint..szamolj csak.. nem muszaj turiba, meg kinaiban vasarolnod feltetlen
2010. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Egy tunikáért én sajnálnék 4250 Ft-ot... Az rengeteg érte.
2010. aug. 9. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!