Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesítenek azok a nők/ lanyok akiknek 0 mellük(ezzel nem is lenne semmi gond) aztan felvesznek egy 2 mérettel nagyobb pushupos melltartót és utána meg flexelnek a kamu nagy mellükkel?

2020. okt. 24. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Engem nem zavar, hogy mit hordanak mások, az már inkább, hogy ha ezzel ,,menőznek''.
2020. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha meg nem hordanának push-upot, azért oltogatnák őket sokan, amiért nincs mellük.

Szerintem mindenki azt hord, amiben jól érzi magát. Nem szoktam mások öltözetén idegeskedni magamban, ennyire nincs sok szabadidőm.

2020. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

#12:

Mert ha látványosan elüt a mellétől, akkor nem lehet ugyanezzel oltogatni?

Azt, hogy kinek mit szólnak be, sajnos nem a célszemély öltözködése határozza meg, hanem eleve kultúra kérdése.

2020. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi erővel én meg azzal flexelek, hogy peckes a valóban nagy mellem, ami amúgy térdig lóg. Csak a melltartó tartja.
2020. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én mind értem, de a push-uppos melltartóval miért állnak neki aztán a sarokcsiszolásnak?
2020. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
#13 Pontosan erről beszéltem. Akárhogy öltözködik valaki, mindig lesz mibe belekötni, úgyhogy hordja szépen mindenki azt, amiben ő maga jól érzi magát.
2020. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szovegertes emberek!!

Nem az zavar,ha valakinek nincs melle, vagy felvesz egy push up melltartót!

Hanem az zavar, mikor ettől beképzeltté vállnak!!!

2020. okt. 26. 11:41
 18/19 anonim ***** válasza:

A beképzeltségük addig tart, amíg nem kell levenni a melltartót.

Aztán persze nekik áll mèg feljebb, ha a pasi kiakad. Bezzeg ők hogy őrjöngenének, ha a csávó meg kitömködné a gatyáját, aztán előkerül valami mikrokukac :)

2020. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Hanem az zavar, mikor ettől beképzeltté vállnak!!!"


Ezzel csak az a baj, hogy RENGETEG dologtól beképzelt lehet valaki. Mondjuk aki rövid hajjal önbizalomhiányos, a hosszú haját meg dobálja? Aki a kerek fenekét hangsúlyozó nadrágban lesz beképzelt? Aki magassarkúban? Ennyi erővel mind járjunk egyenruhában.

2020. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!