Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtatok már turiban olyan...

Találtatok már turiban olyan ruhákat, amiről utólag tudtátok meg, hogy egy kisebb vagyont ér?

Figyelt kérdés
Még gimiben egy levi's dzsekit találtam, de akkor még nem díjaztam annyira, úgyhogy bedobtam a szekrény aljába és kb most találtam meg 6-7 évvel később. Kiváncsiságból utánanéztem, mert gondoltam rá, higyha kimosom még jó lesz. Na aztán kiderült, hogy ugyanaz a dzseki 45ezer forint alsóhangon.

2020. okt. 25. 16:00
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
Martens félcipő 3600 ft-ért. Vadiúj volt, még a matrica a talpán és bele volt dugva a pótfűző :D tudtam hogy drága cucc de amikor megláttam hogy 34000 ft akkor azért pislogtam.
2020. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az is szép fogás. Ezekszerint elég jó arányban lehet találni értékesebb dolgokat is potom pénzért. 😃
2020. okt. 25. 21:02
 13/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ja ismerősöm TUK meg Demonia cipőket túrt onnan, azok is vagy 40 ezer ft. Pár éve bezárt sajnos az a turi, azóta is sajnálom.
2020. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogtam már ki Ralph Lauren nadrágot 2000 forintért.
2020. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!