Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok lenne egy kérdésem!...

Lányok lenne egy kérdésem! Valakinek bejön az ha egy pasi nejlon harisnyát hord hosszú nadrág alatt? Mert ugye régen a mi ruhatárunkban volt a harisnya! És akinek tetszik tudna pár ötletet írni hogy például milyen szín passzol milyen gatyához pólóhoz

Figyelt kérdés
B**i meg K****G beszólásokat felejtsétek el! KOMOLYAN!! Heteró vsgyok!!

#nejlonharisnya #Pasikharisnyában #Divat a harisnya a pasin #Szexi pasik harisnyában #Divat és pasik harisnyában #Férfi divat női vélemények
2020. okt. 26. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
na már megint a bakancs ellenes bolond 😂
2020. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne húzhatna harisnyát. Nem attól homokos, nem a fiúkat szereti.
2020. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11.

Értelmes válasz továbbra sem megy, csak az ilyen jellegű kérdéseknél kisfiúból nagyot játszani...

2020. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. Meg az túlzás, h bejön, mondjuk inkább azt, h nem néznék furán rá. De ez tényleg a harisnyán múlik. Pl egy vastag (80-100 Denes) fekete harisnya, ami nem átlátszó, az teljesen okés (majdnem mint egy biciklisnadrág), de mondjuk egy vékony testszínű harisnya, főleg, ha még fényes is, na az már nem túl pasis szerintem. Márcsak azért sem, mert vékony (átlátszó) harisnyát szőrös lábra felhúzni nagyon béna, ha meg borotvált a lába, úgy már nekem nem férfias... De ez én vagyok, van olyan barátnőm, akinek a borotvált hapsik jönnek be, lehet, h neki más lenne erről a véleménye, ha majd találkozok vele, meg is kérdezem erről.
2021. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Előre is köszi ha megkérded barátnőd véleményét is. Már csak azért is, mert én borotválom magam, a lábamat is, és így hordom a vastag 140 denes nejlonharisnyát a nadrág alá.


Ti hány évesek vagytok? Gondolom már nem kislányok, a normális, érett fogalmazásodból ítélve. ;)

2021. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!