Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer nadrágjaim hamar...

A farmer nadrágjaim hamar kinyúlnak,eltűnik róluk a gumirész,deréknál dupla méretűek lesznek,mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyikről gyorsan eltünik a gumija a mosás és a rossz minőség okozhatja? Viszem a varrónőhöz,csak már unom.Övet meg nem szeretnék az összes farmeromhoz,és mindig felhúzni,leszedni.

2020. okt. 28. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az,hogy strecs farmert hordasz gondolom ami ugye az elasztántol nyulik ezeket nemis lehet igazi farmernek nevezni műanyag az egész ami kitágul pláne ha magas hő fokon mosodd de simán a hordástol is ki tud nyúlni.

Megoldás hordj normális farmer anyagú farmert az nem tágul igaz nem is annyira kényelmes mert nem nyúlik

2020. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Túl magas hőfokon mosod
2020. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem túl jó a minősége és azért. Ha nem megfelelően mosod, az meg csak gyorsítja a folyamatot.
2020. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Túl magas hőfokon mosod" 30 fokon mosom,nem hiszem,hogy ez magas lenne.


Nem túl jó a minősége,én is erre gyanakszom,eddig Pepco,Kikben vettem, pár ezer forintért,de most már kifizetnék például a New Yorkeres,C Und A-s 5000et is,ha ennek a gumija nem nyúlna ki olyan gyorsan,mert jobb minőségű.Ha ezen múlik a dolog.

2020. okt. 28. 19:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Pepcoban és kikben nem érdemes ruhát venni. Nagyon gagyi minőség.
2020. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is 30 fokon mosok és nekem inkább összemennek a farmerek a mosásban. Mosás után mindig tök jól passzolnak, jól érzem magam bennük. De nem végére csak úgy lóg rajtam.

Kikben alsóneműket szoktam venni. Egyedül ott van olyan fazon, amit szeretek. Szerintem a minősége, ára is rendben van. Farmert még nem vettem ott.

2020. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én vagy 6 éve vettem super skinny farmereket a newyorkerben darabját 11 ezer forintért.

Mondanom sem kell hogy drágáltam is de ennyi pénzért minőséget kaptam.

Még ma is tartja magát, semmit nem nyúllott.

Néha érdemes minőséget venni.

2020. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most nézem Takko-ban,rajta van farmerok címkéjén,hogy külön mossa,mert megnyúlhat.Ők legalább ráìrják.
2020. okt. 29. 16:45
 9/18 anonim ***** válasza:
#7, ezzel nem feltétlenül értek egyet. Newyorkerben a legtöbb ruha made in China, Banglades és hasonlók. A legtöbb amit én ott vettem nem igazán volt minőségi. Ellenben vettem már 25-ért Levis farmergatyát. (Munkáltatómnál számlára elszámolható volt, különben nem vettem volna ilyen drágát.) Az anyaga tényleg jobb, vastagabb volt, mint az olcsóbbaké, de ugyanúgy tapasztaltam a hordás közbeni kinyúlást. Sőt, egy-két év alatt a combjai között ugyanúgy kiszakadt mint a legolcsóbb kínai gatya.
2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolod attól nyúlik ki, mert mosás közben más ruha is van mellette a gépben? Nekem ez nem tűnik túl logikus magyarázatnak.
2020. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!