Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer nadrágjaim hamar...

A farmer nadrágjaim hamar kinyúlnak,eltűnik róluk a gumirész,deréknál dupla méretűek lesznek,mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyikről gyorsan eltünik a gumija a mosás és a rossz minőség okozhatja? Viszem a varrónőhöz,csak már unom.Övet meg nem szeretnék az összes farmeromhoz,és mindig felhúzni,leszedni.

2020. okt. 28. 14:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez a ruhadarab mosáskor engedhet és a világos színű ruhadarabokat megfoghatja,ezért kérem külön mossa.Ez pontosan a Takko címkéjén.De ez alapján rengeteg mindent külön kellene mosni, törölközők stb...
2020. okt. 29. 16:58
 12/18 A kérdező kommentje:

"Kérdező, gondolod attól nyúlik ki, mert mosás közben más ruha is van mellette a gépben? Nekem ez nem tűnik túl logikus magyarázatnak."


Takko címkéjén most olvastam.

2020. okt. 29. 16:59
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ez a ruhadarab mosáskor engedhet és a világos színű ruhadarabokat megfoghatja,ezért kérem külön mossa."

Nem azért kell külön mosni, hogy ne nyúljon ki, hanem azért, hogy az első 1-2 mosásnál ha enged a színéből, a világosabb darabokat ne fogja meg. De nem kell mindig, csak első pár mosásnál kell figyelni mit raksz mellé, később már nem okoz problémát. A nyúlásnak meg ehhez semmi köze nincs. Akkor fog hamar kinyúlni, ha nem jó minőségű.

2020. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vitatkoznék az egyik válaszolóval, aki a New Yorkert jó minőségűnek nevezte... Mert egyszerűen nem az. A fast fashion boltok közül az a leggagyibb. A normális, elfogadható "minőség", ott kezdődik, hogy Pull&Bear, Zara, Mango, esetleg H&M... De ezek sem igazán minőségi ruhák, csak már elég normálisak. A minőségi nem ezt jelenti...
2020. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet velem vitatkozni, nem érteni egyet, de akkor miért vannak még hat év után is egyben a nadrágjaim?? Ez kézzel fogható tény.

Pont egy jó szériát fogtam volna ki..?

2020. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Mazlid volt

A New yorker meg a minőség szó egy mondatban vicces kicsit

2020. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Akkor fog hamar kinyúlni, ha nem jó minőségű."


Köszi ezek a válaszok hasznosak a kérdésem szempontjából,azzal nem tudok mit kezdeni itt,hogy egyik válaszadó szerint jó a New Yorker,a másik szerint nem.Azt tudom,hogy megnéztem tegnap 7000ft náluk a legolcsóbb farmer,nem olcsó,ami méretben számításba jön,azt még továbbra is jó lenne tudni,hogy az ő farmerjük van-e olyan jó minőségű, hogy a derekamnál nem nyúlik-e meg,vagy mely cégeknek van jó minőségű farmerja,amelyeknél nem nyúlik meg a farmer, és elfogadható áron van.C Und A-ban is 7000ft,Kiknél 1790ft most már ez is tudom,de az továbbra sem,hogy mely cégek farmerjei nyúlnak ki a rossz minőség miatt.

2020. okt. 30. 15:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Valamennire mindegyik nyúlni fog, de nekem például a Zarásokkal jó tapasztalataim vannak, elég jól tartják a formájukat, és kényelmesek is.
2020. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!