Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok,öltözködés szempontjábó...

Lányok,öltözködés szempontjából melyik évszakot szeretitek a legjobban és miért,s mik a jellemző ruhadarabjaitok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Én a hideg évszakokat jobban szeretem, jobb cuccaim is vannak télre mint nyárra. A nyarakat csak próbálom túlélni és nincs nekem arra idegrendszerem, hogy mennyire nézek ki jól :D
2020. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld!:)
2020. okt. 29. 17:15
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Ősz
2020. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Mindegyiknek meg van a szépsége, mindegyik évszaknak mások az előnyei és a hátrányai öltözködés szempontjából.

A nyári meleg nem visel meg. Az esetek többségében akkor is rétegesen öltözködök, pont mint ősszel, csak kevésbé vastagon, hiszen a tűző nap, és a légkondis helyek között nagy a kontraszt, akkor sincs mindig 30 fok.

Télen szeretek felvenni szép, elegáns kabátokat. Igaz, ha már nagyon hideg van, muszáj felvenne valami rusnya sapkát vagy fülvédőt, ha nem akarok fülgyulladást kapni. Ezzel még kísérletezem.

2020. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Nyarat szeretem a legjobban. Strandra is imádok menni. Nyáron kevés ruha kell. Szoknya és haspóló a kedvencem.
2020. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. okt. 29. 18:04
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Talán a késő tavasz és kora ősz.

Időjárás szempontjából a nyár szerelmese vagyok, ennek ellenére nem szeretem magam majdnem csupaszon mutogatni.

Szeretem amikor már egy blézer vagy egy hosszabb szárú felső vagy nadrág kell. Ezekben érzem magam jól, hiába nem szeretem a hűvöset, hideget.

2020. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Ősz.

A nyarat úgy ahogy van utálom. Rosszul viselem a meleget, könnyen elszédülök, izzadok mint a ló, érzékeny szemem van de szemüveget viselek úgyhogy nem tudok napszemüveget hordani, nagyon világos könnyen égő bőröm van és az utóbbi években valami napallergia-szerű dolog is megjelent úgyhogy napra igyekszem nem menni. Ennek megfelelően a nyári ruhákkal is küzdök, alapból ne érzem magam kényelmesen magam az évszakban.

Ráadásul színek közül a fekete, szürke, bordó, smaragdzöld, padlizsánlila, mustársárga, mély kék árnyalatok állnak jól, és enyhén goth beütésű a stílusom, Ezeket a darabokat szinte csak ősszel/télen lehet kapni, tavasszal/nyáron mindig kínszenvedés a ruhavásarlás mert minden pasztellszínű, fehér, rózsaszín, kisvirágos. Ezekben egyrészt úgy nézek ki mint egy három hetes vízihulla, másrészt a személyiségem szöges ellentéte.

Jellemző ruhadarabjaim a midi szoknyák, mindenféle, de különösen buggyos/denevérujjú blúzok, csipkefelsők, magasderekú szövetnadrágok, hosszú szövetkabát.

2020. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ebből a szempontból kedvenc évszakom. Nyáron nyilván rengeteg rövidnadrágot hordok illetve szoknyákat, egyberuhákat. Ősszel és télen jöhetnek a kalapok, nagyobb sálak és bakancsok. Tavasszal talán a farmerkabát amit kimondottan preferálok.
2020. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
"Imádom" a Gyk-s pontozást. Így írja le bárki is a véleményét, hogy máris 0-hoz közeli a válasza, csak azért, mert éppen az agyilag gyerekes lepontozótól eltérő a véleményünk. Remélem ettől nagyobb öröme nem is lesz az életben.
2020. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!