Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is a legtöbben a...

Szerintetek is a legtöbben a H&M-ből öltözködnek?

Figyelt kérdés
mert nagyon sok cuccok van, folyamatosan újabbak és őjabbak, hatalmas és sok akció, tök jó online rendelőfelület és könnyű visszaküldés, olcsók és sokféle cucc a rúzstól táskától ruhától fehérneműig, jelmezig minden. Ti gyakran találkoztok a H&M-es cuccokkal másokon?

2020. okt. 31. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Gyakran, kb az összes osztálytársam onnan öltözik. Viszont én inkább New Yorkeres vagyok, bár most is a H&M-ből rendeltem. Nagyon jó minőségű minden.
2020. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Van a H&M tábor, és van az Inditex tábor, amibe pl. én tartozom.

Nekem annyira nem jön be a H&M basic szekciója. A Bershka, Zara, Pull&Bear és Stradivarius üzletekben sokkal több olyan cuccot találok, amik összeegyeztethetőek a stílusommal.

A H&M-ben bohémebb dolgok vannak különlegesebb darabok terén, amik nálam annyira nem játszanak.

2020. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
+ Szerintem az Inditex dolgok egy fokkal igényesebben elkészítettek és jobb minőségűek, évekig hordom őket, míg a H&M-es pamut felsők pár mosás után már úgy néznek ki, mint egy hatvan éves rongy,
2020. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy szerintem is a legtöbben H&M-ből, C&A-ból, New Yorkerből, Orsayből, esetleg Tallyból öltöznek, mert ezek vannak vidéken is, nem csak Pesten.
2020. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Egy ideig sokszor vasaroltam onnan, akkor tapasztaltam. Most a reservedre es a stradira vagyok rakapva, azokat viszont nem ismernem fel masokon :D
2020. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát én utálom, szerintem borzasztó ruháik vannak.
2020. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Tiszta 80'as évek minden ruha
2020. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

#4

Tévedsz! Az én városomban egyik sincs. Én ezekkel a boltokkal csak akkor találkozom, ha vagy felmegyek Pestre, vagy a megyeszékhelyünkre megyek.


Kérdésre a válasz: Nem.

2020. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű mert nagy a választék és minden korosztály talál magának való cuccokat, és emellé nincs is horror árban. A bershka meg a pull mostanában inkább csak tiniknek való dolgokat csinál
2020. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha létszámot nézünk, akkor kínai boltokba, meg turkálókba vásárolnak legtöbben. Ha az üzleti forgalmat, akkor H&M a legelső. Több a forgalma mint a Zarának, Bershkának, Stradivariusnak, Mango-nak együttvéve.
2020. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!