Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Tetszhetek...

Milyen a stílusom? Tetszhetek valaha fiúnak?

Figyelt kérdés

Egyszínű, kör alakban kivágott -de nem mélyen, hanem fönt a nyaknál- pólókat hordok, csőfarmerrel és bőr cipővel. Vagy ha meleg van, akkor egy sportos rövidnacival és színes szandállal. Van egy kék táskám, ami mindegyikhez megy, és egy terepmintás, kitűzős oldaltáskám is. Este egy khaki? színű kabátkát veszek fel, ha hűvös van... Gombos, megkötős, a hátán hímzett; nagyon szeretem ^^

Fülbevalóval vagy körömlakkal dobok a külsőmön, ha dobok rajta.

De úgy látom, hogy minden korombeli 14-16 éves kikent-kifent piperkőcként mutatkozik csak, kivágott ruhákban meg minden... Mit tegyek, hogy ne érezzem UFO-nak magam? (Ja, és márkára nem költök; olcsóbb helyeken vásárolok. A kedvenc üzleteim: Terranova, Deichmann, Takko.)


2010. aug. 9. 20:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Azhogy tetszel-e egy fiúnak az közel nem ilyen dolgokon múlik. Nem azt mondom, hogy ne öltözzön fel valaki csinosan, de attól még lehet valaki szép, hogy nincs kinn mindene, meg nem csak 20-30 ezres ruhákba jár.
2010. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
ennyi az össz vissz ruhád? semmi változatosság? a srácoknak kel az hogy egy lány megtudjon ujulni és megtudja őket lepni. mondjuk egyszerűbb lenne ha kéept mutatnál, de szerintem jobb ha kicsit feldobod az öltözéked.
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval lehetek csinos?
2010. aug. 9. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a stilusod, mar ahogy elkepzelem, tok jol nezhetsz ki. Amugy nem ezen mulik, hogy lesz e baratod vagy nem.
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs, mit kezdjek magammal...:S
2010. aug. 9. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha képet mutatnál magadról jobb lenne
2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szóloknak igaza van!Nem (csak) a ruhán múlik hogy tetszel-e egy fiúnak.
2010. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális férfinak a NŐ tetszik, nem a stílusa...
2010. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha a lényeg!

Egy vízilóra rá lehet pakolni 5 millió értékben is márkás, divatos ruhákat, akkor is csak egy víziló marad...


Míg egy jó csaj ruha nélkül is jó csaj :)

2010. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kis körös kivágott felső elég érdekesen hangzik.
2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!