Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A martens cipő/bakancs normáli...

A martens cipő/bakancs normális ha nyomja a lábam?

Figyelt kérdés
Olvastam mindenhol hogy mire betörik a cipő az hosszú és fájdalmas folyamat de nem tudom hogy pontosan mit kéne éreznem?(a cipő akkora amekkorát alapból hordok) pár hét(hónap?)múlva elmúlik ez vagy inkább nagyobbra kellene cserélnem? Vagy normál esetben "csak" a sarkamat kéne törnie?

2020. nov. 4. 14:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy most volt rajtam először
2020. nov. 4. 14:49
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem martenseim vannak,de kb 5 éve hordok acélbetétes bakancsot.

kb.1-2 hónap mire betörik (ha napi szinten hordod lehet hamarabb is ) addig számíthatsz ilyesmire,utána már a lábad is hozzászokik. Alapvetően kényelmes, viszont egy ideig nem hordtam és újra törte a lábam hiába volt betörve,ha elszoksz tőle ilyen akkor is előfordul de ez nem annyira vészes már, és hamar is múlik.

2020. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Azt lehagytam hogy nekem a lábfejemet illetve az ujjaimat is törte a kezdeti időszakban,pedig pont jó volt a méret,szerencsére ez elmúlt.

Kb. az első hét a legdurvábbb,de ragtapasszal ez is túlelhető.

2020. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Egy Martens bakancsom van, nekem semmi gond nemvolt vele, nem törte a lábam.
2020. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha töri bárhol akkor szhar!

Olyat nem kell megvenni.

2020. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha saroknál tőri a lábad sarokbélést érdemes beletenni.
2020. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!