Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » CCC-ben cipővásárlás?

CCC-ben cipővásárlás?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam CCC-ben cipőket nézni, és amiket felpróbáltam, az összesnek csak az egyik párja volt a dobozban. Ha megyek fizetni, olyankor előkeresik a párját, vagy hogy megy ez ilyenkor? Itt még egyszer sem vásároltam, nem szeretnék pl. égni ott jópár ember előtt.😆 Köszi
2020. nov. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj ode egy ott dolgozóhoz, ha valamit nem értesz. Nekem mindig készségesen segítettek.
2020. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még fizetés előtt kerestesd meg a párját és azt is próbáld fel!
2020. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van úgy, hogy pont a másik párja van kitéve a dobozok elé bemutatónak.

Vagy szerencsétlenül pont ezekbe nyúltál bele vagy mindegyikben fél pár van és ilyenkor ki kell kérni az eladótól a másik felét, habár CCC-ben még ilyet nem tapasztaltam.

2020. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szokott csak az egyik pár benne lenni a dobozhan, ha a másik ki van rakva. Azt nyugodtan elveheted onnan, ha meg nem találod, akkor kérd egy eladó segítségét.
2020. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

35-36-os lábbal úgy tapasztalom, hogy általában ezek, azaz a legkisebb méretek vannak kirakva demódarabnak, a párja meg a dobozban, nem tudom, miért.

Ilyenkor nyugodtan elveheted onnan, ha pedig sehogy se találod, kérdezd meg bátran az eladót. Nyilván odaadják a másik felét is, nem egy db cipőt fogsz kapni :)

2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!