Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Instagramon tudtok ajánlani...

Instagramon tudtok ajánlani korrekt webshopot ahol jó minőségű replicát árulnak? (Gucci, Chanel, Ysl, stb)

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne végy replikát. Ha nem tudod megfizetni az igazi, minőséget akkor adj alább.
2020. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az elsővel. Nem támogatom sem azokat akik ezeket a “webshopokat” működtetik, sem a vásárlóikat. Felesleges ilyen replikákat venni, aki eredetit hord az kilométerekről megmondja, hogy kamu van rajtad. Aki pedig nem hord ilyet azt nem is fogja érdekelni, hogy mi van rajtad. A saját pénztárcád alapján vásárolj inkább ruhákat, mindenképpen jobban jársz. Azok a replikák olyan minőségű anyagokból készülnek amik pár viselet után felmondják a szolgálatot. Illetve azért nem adják olyan olcsón ezeket a darabokat sem, Én biztos ki nem fizetnék annyi pénzt egy kamu pólóért mint amennyit elkérnek.
2020. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Felejtsd el ezeket a replikákat... Egy az, hogy hót gagyi az összes. Másrészt saját magad b@szod át. Ugyanis aki egy kicsit is ért hozzá, az megmondja, hogy mi eredeti, meg mi nem.


Jársz Fiat Puntóval, és kiugrasz egy "egymilliós" Chanel kosztümben (ami 7000 forint volt? :D. Valós.

2020. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 😂😂😂😂 Made my day✌🏻
2020. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyen válaszok lesznek. Nem Fiat Puntoval járok. Szorozd fel az árát 15-tel. De akkor se fogok egy táskáért 1 milliot kiadni. Nem gagyit akarok venni mert azt bárhol találok. Igenis vannak jo replicák 60-80 ezerért
2020. nov. 9. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Jajj mer milyen autóval jársz? :D


60-80 ezerért képes lennél replikát venni? Hülyébb vagy mint gondoltam :D. Ennyiért kapsz tudomisén. Furlát. Michael Korst. Vagy használt Gucci / LV / anyámkínját. De neeem. Neked mindenképp az kell, hogy új legyen és LV meg Gucci meg YSL legyen ráírva :D.


Tudod kiket sajnálok még azokon kívül, akik replikákat hordanak? Azokat, akiknek amúgy telne eredetire... De megmagyarázzák, hogy full felesleges, úgyhogy veszik a kamut. Ez ugyan olyan szánalmas, mintha azért nem veszed, mert nincs rá pénzed.


De akkor felteszem a kérdést. Kinek vásárolsz? Másoknak? Mert én akár mit veszek, azért veszem, hogy NEKEM tetszen, hogy NEKEM jó legyen, hogy az ÉN igényeim kielégítse. És egy kamu akármivel miért lesz jó bárkinek? Merthogy az én igényeimet nem elégítené ki egy kamu táska, ruha, bármi, az is biztos. Sőt, sírnék ha fel kéne vennem.

Azért vesznek ilyeneket az emberek, mert birtokolni akarják a márkát. De ezzel te egy 7000 Forintos szart fogsz birtokolni, aminek annyi köze van a hivalatos divatházhoz, mint a Sprite-nak ami itt van mellettem.


Nevetséges vagy :D

2020. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
80-ért? MK-t lehet venni 50-60-ért is. Nekem személy szerint sok lenne, mert ráunok a táskákra, és a meglévőket is megvigyázom, persze, amelyik gagyibb szétmegy, de vannak olyanok amik évek óta megvannak, és mivel van több, ezért nem 1 db van agyonhordva
2021. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!