Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki elmondaná, hogy mit...

Valaki elmondaná, hogy mit éreznek azok a tinik akik 13-14 évesen ebben a hidegben ESTE sötétségben egy szál topban mászkálnak?

Figyelt kérdés

Miért nem öltöznek fel rendesen?

Nem félnek hogy megfáznak?



2020. nov. 11. 22:26
1 2 3
 11/22 Noren1989 ***** válasza:
38%

Szerintem fejlődő szervezetként a vodkanarancs kivàló belső fűtést ad nekik.


Ettől függetlenül az a véleményem, hogy jóval több kalóriàt visznek be, mint amennyire érdemben szükségük lenne.

2020. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Megegy szavazat a faxhianyra.
2020. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is voltam ilyen kis hülye. Hálistennek nem lett semmi baj, de utólag nézve nagyon ostoba voltam.

Ez a megfelelési kényszer magad fokon...

Ja és de, fáztam, nagyon :D

2020. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan utánanézhet akit érdekel, hogy a gyerekek és a tinik még hamarabb meghülnek, mint az egészséges fiatal felnőttek. Ennek az oka, hogy a tinik és a gyerekek testtömege alacsonyabb a testfelülethez képest, mint a felnőtteknek.

Tehát még ez sem igaz, hogy ők nem fáznak, vagy védettebbek lennének a hideggel szemben.


Ennek a fel nem öltözésnek pusztán divatozás az oka, mert ők úgy gondolják csinosabbak így.

2020. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Azt érzik, hogy jó úton járnak a strihhelés irányába.

Szoktatják magukat a téli “üzemhez”...

2020. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fiatalság bolondság... :D én is jarkáltam így anno
2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen, mint a 10-es minek válaszolgatnak? Azért van a gyk, hogy kérdezzünk, unom már ezt a miért érdekel, mi közöd hozzá hozzáállást.
2020. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, azért van, hogy értelmes kérdéseket tegyünk fel, nem azért, hogy unalmuknban bizonyos emberek mások fikazásanak igényével gyülekezzenek. Sokkal toxikusabb ez az utalkozó felfogás (mint az, hogy en ezt szóvá tettem), amikor mindig mindenkiben csak a hibát keresed, és minden lehetőseget megragadsz, hogy leszólhass valakit. Nem konkretan rólad beszélek, hanem altalánosságban. Az a baj, sokan ettől érzik többnek magukat tudat alatt.
2020. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hol látni ilyeneket, mert en mindenhol kabatban látom őket...
2020. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18-as

Miért, szerinted nem jogos a kérdés? Nem azt kérdezte, hogy ronda-e vagy nem - bár szerintem a gyk-n arról is nyugodtan nyitható vita - hanem az egy szál ruha kontra 7 fokos levegő fizikai viszonyát. Ez nem fikázás kérdése, 7 fokban nem elég 1 db top.

2020. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!