Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért irigykednek az emberek...

Miért irigykednek az emberek az Audis kabátomra? (képes!)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szerintem semmi lenyűgöző nincs benne, legalább is hétköznapi kabátnak tűnik nekem.

Állandóan leszólítanak akár boltban, akár egyéb helyeken, iskolában, hogy hol szereztem ezt a vagány kabátot. Pedig szerintem egy hamisítvány, mert egy félszemű kínai akarta rám sózni ötezerért, és én 3000-re lealkudtam. És ha ezt elmesélem ezeknek a kíváncsi embereknek, csak nevetnek egy jót, mert azt hiszik, hogy eredeti példány a kabátom.

Nagyon szeretem télen, most jön a szezonja, jó hőszigetelő bélelésű és tökéletes a hideg napok ellen.

Ennyire ritka ez a fajta kabát és már szinte egyedinek mondható?



2020. nov. 15. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
unalmas az életed hogy ilyeneket kitalálsz?
2020. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gáz
2020. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszik autó is van hozzá 😁
2020. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irigykedek 😣
2020. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

El nem tudom képzelni, hogy bárki odalépne érdeklődni egy ilyen kabát után.

Szerintem a kérdés kamu.

2020. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint itt is sokan irigykednek. :-)

Márpedig ez így volt, már érdeklődtek a kabátom iránt és nem értem, hogy miért kételkedtek efelől.

2020. nov. 16. 06:40
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Az hogy valaki megkérdezi honnan van nem egyenlő azzal, hogy irigy. Ha megkérdezem, hogy honnan van a gatyád lehet csak tetszik a fazon és régóta keresek hasonlót.

Ne keverd a szezont a fazonnal...

Akkor irigy valaki, ha azt mondja "bezzeg neked miért van ilyen jó/nekem miért csak ennyi jutott/meg se érdemled/rajtam jobban állna" és hasonlók.

2020. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
De édes. A mami ráhímezte neked a logót?
2020. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a kérdező valami mucsaröcsögei faluról jön, ahol a legjobb autó a 2101 Lada és ott az audis kabát valami presztízsnek számít.
2020. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szabadkán vettem egy kínai árustól, talán probléma, hogy ilyen helyen vásárolok?

Egyébként igen, hamisítvány szerintem is, de ettől függetlenül hideg napokra tökéletesen funkcionál. Persze ha valaki nem a New Yorkerből, meg a Bershkából veszi a ruhákat, mindjárt falusi paraszt?

Büszkén viselem, mert tudom, hogy nem hétköznapi. És azt is tudom, hogy a megosztó vélemények nem fognak befolyásolni, a Ti szmog városotokba meg úgyse fogok menni.

2020. nov. 16. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!