Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha kora...

Dorci1999 kérdése:

Szerintetek gáz ha kora ősszel meg késő tavasszal a cicanadrágot nadrágként használom?

Figyelt kérdés
Mármint nem hosszított felsővel veszem fel, és simán kimegyek benne így az utcára.

2020. nov. 17. 00:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Ha azt akarod, hogy az összes férfi csorgassa a nyálát utánad, akkor jó lesz. Buszon még meg is fogdosnak majd. Amúgy meg nem illik.
2020. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Cicanadrágot hosszított felső nélkül hordani, olyan mintha a harisnyára nem vennél szoknyát. Persze ez függ attól is hogy milyen vastagságu a cicanadrág. Én is hordok sportoláshoz, futáshoz, vagy csak itthoni viseletnek, viszont utcára bem mennék ki így. Szerintem gáz. De hát ha neked így tetszik, akkor ne törödj senki véleményével! :)
2020. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem gáz.


Tök kényelmes viselet.

2020. nov. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
34%
Gáz, de szexi.
2020. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Lorba ***** válasza:
18%

Részemről nem gáz, illetve szexinek tartom én is, már ha a viselőjének meg is van hozzá az alakja.


Persze az én véleményem nem igazán számít, mert elfogult vagyok. Konkrétan egy cicanadrágokkal kapcsolatos fétisem van, így aligha tudnék objektív véleményt írni. Minden esetre én imádom a látványt, amikor egy jó alkatú csajszi cicanaciban van. Nem tudok rájuk haragudni akkor sem, ha mások szerint illetlenség, vagy gáz hosszított felső nélkül hordani. 😃

2020. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
A cicanadrág nadrágként való viselete minden évszakban gáz, csak az ízlésficamos emberek hordják így. Kivételt ez alól egyedül a konditerem jelent.
2020. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Egyebkent Amerikaban utcai viseletkent is tok elfogadott lett mara, a celebek is csomoszor abban maszkalnak.
2020. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
A cicanaci gyakorlatilag lábfej nélküli harisnya. Sportoláshoz oké, amúgy meg olyan, mintha a melltartóra nem vennél pólót
2020. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Es akkor mi van ha olyan? Miert kotelezo a 100-200 eves oltozkodesi szokasokhoz ragaszkodni? Akkor te vegyel fel kemeny kalapot az utcara is mert kulonben kilatszik a kopasz fejed, 100 eve mindenkin kalap volt.
2020. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

#3 És hosszitott felsővel ami takarja az ember tevepatáját és a hátsó részét már nem kényelmes?:'D


#6 A konditerem miért kivétel? :D Akkor elfogadott, ha csorgatják a nyálukat férfiak? :D Minden kötekedés nélkül kérdezem.

2020. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!