Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy élitek meg, hogy a vírus...

Hogy élitek meg, hogy a vírus miatt nincs lehetőségetek kiöltözni?

Figyelt kérdés
Egy hete csak melegítőben vagyok, mert egyszerűen nincs hova mennek. De igazán elegáns ruhát lassan egy éve nem vettem fel. Ti hogy vagytok vele?
2020. nov. 17. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy ha ahhoz van kedvem, akkor itthonra is kiöltözöm. Sőt, néha úgy kiöltözöm és csinálok hozzá valami extrém sminket, amiben fix, hogy nem mennék utcára. :D így tök jól kiélem magam. :D
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát nemtudom de én így is kiöltözöm ha mondjuk megyek bevásárolni.Én nem szoktam sportosan öltözni inkább ilyen csajosan csinibe tolom.

Még a vírus előtt nem sokkal voltam bálban utoljára akkor volt rajtam alkalmi ruha.

Ezt most sajnos ki kell bírni.

2020. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

már miért ne lenne lehetőség?

maximum kényszer az, ami nincs. de amúgy meg bármikor ki lehet öltözni, ha hiányzik.

2020. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Igazából simán elviselem. Egyrészt a ruháimat sem koptatom ezzel, magamra meg odafigyelek nehogy hízzak vagy valami és emiatt felejtős legyen egy szép alkalmi ruhám. Igazából teljesen jól kibírom. Munkába kell járnom oda nem öltözök ki mert felesleges, de azért normális ruha van rajtam, nem melegítő. Ha kimegyek a városba üzletbe, vagy ügyet intézni vagy bármi más dogom van utcai viselet. Nyári ruháimat legalább tudtam hordani. Egyedül az esküvő az amikor kiöltöztem tavasz óta amin voltam vendégként még augusztus végén, de ennyi.

Itthon meg csak úgy nem öltözök ki mert feleslegesnek tartom és időhúzásnak. Mondjuk a sminkjeim sem fogynak annyira mint ahogyan szoktak ami nekem előny :D Csaj létemre inkább fiúsabb vagyok olyan téren hogy simán kibírom ha nem kell kiöltözni, annyira nem szeretek csiniben lenni.

2020. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Én hétvégén otthon is kiöltöztem.😊

Egyébként járok dolgozni, és oda is normálisan fel kell öltözni.

2020. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is járok dolgozni. Tavasszal otthon voltam 2 hónapot, először pizsamában, aztán leggingsben+pólóban voltam, aztán 3 hét után kb meguntam, jött az utcai ruha. Nem a legelegánsabb cuccaimba, de rendesen felöltöztem, kicsi smink. Ha meg elmehetem a boltba, akkor még egy fokkal jobban. Csak főzéshez öltöztem itthoni cuccba.
2020. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Én galléros blúzt, kényelmes kötött pulcsit és leggingset/melegítőnadrágot viselek. Ez kellően kényelmes de kellően elegáns is ahhoz hogy jól érezzem magam. (Az ágyamon, törökülésben veszek részt online órákon.)
2020. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Tévedés, hogy nincs lehetőséged kiöltözni. Ha igazán kedved van hozzá, akkor otthonra vagy egy egyszerű sétához is felvehetsz elegáns cuccokat.
2020. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Milyen vírusra gondolsz? Csak, mert sokfajta létezik.

Amúgy meg miért ne lehetne jól öltözni?

2020. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Eddig se voltam nagy divatmókus, különösebb traumát nem okoz.

Itthon elvagyok egy szál köntösben a laptop előtt :)

N

2020. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!