Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy élitek meg, hogy a vírus...

Hogy élitek meg, hogy a vírus miatt nincs lehetőségetek kiöltözni?

Figyelt kérdés
Egy hete csak melegítőben vagyok, mert egyszerűen nincs hova mennek. De igazán elegáns ruhát lassan egy éve nem vettem fel. Ti hogy vagytok vele?
2020. nov. 17. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Márciusban kerültem home officeba, azóta csak néhányszor kellett kiöltöznöm. Imádom, egyáltalán nem hiányzik, mindig is csak nyűg volt. Viszont nem látom akadályát, hogy otthonra is kiöltözz ha ettől jobban érzed magad. Miért ne?
2020. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
otthonra is ki kell öltözni, meg kell tisztelni a napomat, páromat.
2020. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Úgy,hogy nem foglalkozok kreált dolgokkal.

Ennél vannak veszélyesebb betegségek is csak az nem sláger a világgazdaság megingatóinak.

F.

2020. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nem szeretek kifejezetten kiöltözni. Úgy értem pl nagy estélyibe. A melegítő persze a másik véglet.

Normál utcai ruhákban minden nap vagyok. Szerencsére nem vagyok fertőzött, nem vagyok karanténban. Így dolgozni ugyanúgy eljárok minden nap, mint tavaly ilyenkor.

2020. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Hogy őszinte legyek, én imádok pizsiben lenni, így nem zavar.
2020. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem így abból a szempontból kényelmes,hogy nem okoz fejfájást az,hogy mit vegyek fel munkába.Ennek örülök,viszont nem tetszek magamnak.A párom egész nap fekszik vagy játszik a telefonján,nem látom értelmét,hogy kiöltözzek neki,egyébkènt is takarítok jóformàn egész nap...ahogy írták előttem,annak is örülök,hogy nem koptatom a ruháimat,pihentetem a bőröm a sminktől meg a hajamnak is jót tesz,hogy ritkábban mosom/vasalom.De nem érzem magam szépnek.
2020. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!