Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok vásárolni nagyon...

Hol tudok vásárolni nagyon kicsi női ruhákat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 151 cm. Alkalmi ruhát keresek (esküvőre), de nem tudom hol találok olyat, ahol pl. az xxs-es, xs-s, vagy a 32-es nem nagy rám.

Van esetleg külön ilyen bolt, ahol mini méretek vannak?

Vagy esetleg a Zara-n kívül van olyan bolt, ahol a gyerek ruhák nem gyerekesek?



2020. nov. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Glami.hu, about you-t tudnám javasolni, hogy nézz körül.
2020. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez annyira cukiii :) *.*

Amúgy H&M esetleg.

2020. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
About you.
2020. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony is vagy mellé?

Mert én is ekkora vagyok, de nem sovány, rám simán jók a H&M 34-es ruhái, még a hosszukkal sem szokott gond lenni, ha ilyen max térdig érőek. Vadássz 32-es méretet, az náluk 155 cm-es magasságra van szabva (legalábbis a címke szerint, a 34-es meg 160-ra). Tally méretei nagyon kicsik, ott sokszor nem is a legkisebb kellett. Kínai boltokban is nézelődhetsz, egy alkalmat bőven kibír egy ottani ruha is és nem is csúnyák vannak csak, na meg sokszor olcsók.

2020. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyire vékony is vagy? A méretek nem a magasságra vannak hanem a szélességre. Én csak 159,vagyok de 40es gatyát hordok. Szerintem vágj le a hosszukbol
2020. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!