Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van jó vagy rossz tapasztalato...

Van jó vagy rossz tapasztalatotok a Model Broker Agency-ről? Léccy írjátok le, hogy eddig mit tapasztaltatok. Átverés az egész?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 20:34
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Hát nekem még nincs náluk igy semmiféle tapasztalatom , ma szolitott le egy csaj az utcán h lenne egy casting stb stb, és én egyből a tavalyi csalódásomra gondoltam: Newstarfaces.com

A Model Broker Agency oldalán található adatokat és mindent összehasonlítottunk a Newstarfacesével és minden eggyezett, a telefonszám, a helyszín, sőt még volt képük leírni ugyanazt a szöveget is mint a newstarfaces oldalán van. Szerintem ez egy újabb átverés, hogy biztosan azt gondolták az a kamu jo volt bejött, pár lánynak kihasználtuk az álmait, 150 ezer forintot mindegyikből kicsikartunk, de hát mivel felraktak szinte fekete listára, indítsunk egy ugyanilyen kamu modellügynökséget csak más néven, az oldalon nem kell sokat dolgozni, a szöveg már előre megvan gyártva...


Ne dőljetek be, ha regisztrácios dijat is kérnek, ez is kamu, a rendes modelügynökségeknél ILYEN NINCS!


UI: itt ezen az oldalon letudod ellenőrizni meik ügynökség került feketelistára az az ami átverés, sajnos az oldalt egy jo ideje nem frissitették ezért nincs még rajta a MBA.

2010. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2010. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Van tapasztalatom SAJNOS. Minden az utcán kezdődött mikor leszólítottak aztán modellválogatás 1. forduló ott még minden rendben volt azt hittem egy rendes cég. A 2.fordulón mikor közölték hogy továbbjutottam nagyon örültem. Elmentünk vártunk 30 percet aztán bementünk egy terembe volt ott minden ami kell fotós meg stb. Leültünk egy asztalhoz EGY NŐVEL AKINEK EGY NAGY ANYAJEGY volt a a nyakán. Beszélgettünk ÚJRA KITÖLTÖTTÜK AZT A LAPOT AMIT MÁR AZ 1. FORDULÓN IS magasság súly stb. Aztán odahívott egy AFRO amerikai férfit aki ELVILEG A MENEDZSER. Megnézett egy két pózt be kellet mutatnom aztán azt mondta OKé. Elénk tolt EGY SZERZŐDÉST AMI ELEVE ALÁ VOLT ÍRVA aztán mondta hogy MAJDNEM 200000-BŐL xxxxx-et KI KELL FÜZET-NÜNK OTT HELYBE GONDOLKODÁS NÉLKÜL. Aláírtuk kifizettük pedig nem vagyunk anyagilag jó helyzetbe. Az egészbe az a turpisság, hogy mikor olvasod a szerződést közbe beszélnek és annyira nem tudsz figyelni a szerződésre. Otthon meg észreveszed hogy itt ott baj van vele.Mondták hogy a Barátok Közt-be mehetek statisztának meg hogy filmekbe szerepelhetek.Azt modnták hogy 30 - 250000 terjedő fizetést kapok EGY MUNKÁÉRT. Hazafelé boldog voltam aztán otthon elkezdtünk kutakodni és ilyen nevek jöttek gogy NEWSTARFACES SYN STAR KFT Nouvelle Vogue. EZEK mind az előző cégeik neve ahol átverték az embereket ezeket cikkekből és kommentek-ből tudom. Egyébként a szerződést a Starwing Models-el kötöttük akik kapcsolatban állnak velük és nem értettük, hogy most akkor mi van mert azok az emberek akik ott voltak a Model Broker Agencytől voltak. A fentebb említett NEWSTARFACES ÉS A SYN STAR-NÁL UGYANEZ VOLT. Úgyhogy ez egy NAGY ÁTVERÉS SZERINTÜNK ÉS MÉG SOK EMBER szerint. Az már csak hab a tortán, hogy annyira biztosítják magukat hogy még a Body Silvy Iskolával is kapcsolatban állnak. Ami most peres ügyben van. Azért nézz utána a net-en ezeknek meglátod hogy mik vannak és mik történtek. Volt egy komment amiben azt mondta neki valaki hogy kapnak munkát és jól fizet, de ezt egy ember írta aki valószínűleg beépített ember volt. Az oldalukon kevés modell van és ahogy az előző ember írta koppintás.Azért ha jól nézel ki tehetsz egy próbát, de ezrek írták, hogy átbaszás.


Utóirat: A nagy betűsek nagyon fontosak. Elnézést kérek a helyesírásért, de nagyon siettem. Célom minden embert figyelmeztetni aki esetleg még nem tette meg a hibás lépést.

2010. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lőrinczy Máté válasza:
Én nálam is úgy kezdődött, hogy utcán megállítottak, majd első és második fordulón részt vettem. A másodikon be is fizettem a minimum 60.000 forintot, majd mikor eljöttem boldog voltam, hog találtam valami jó kis munkát. Amúgy nálam is ez volt, hogy az afro hapi "casting manager" megnézett, és egy másikkal beszélgettem, én magam a szerződést is időben végig olvastam de nekem korrektnek tűnt. Utána most pedig baj van, mert nem érem el őket se telefonon se email-ben, utánanéztem a dolognak, hogy igen rossz híre van. Most azon vagyok, hogy mivel szerződésem is és a SZÁMLÁM is megvan, összegyűjtök még némi anyagot, és megyek be a rendőrségre feljelentést tenni, hogy a szerződésben vállalt portfólió nem készült el, amit ugye "kifizettem".
2010. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

EGY HATALMAS NAGY KAMU AZ EGÉSZ.... ÉN IS KIS NAIV VOLTAM ÉS BELEFUTOTTAM EBBE AZ ÜGYNÖKSÉGBE... VAGY MIBE... 45 000FT-M BÁNJA...DE ÉN VOLTAM AZ IDIÓTA... CSAKHOGY 1ÓRÁN KERESZTÜL HÜLYÍTETTEK, nem hazudok... több, mint egy órát voltam bent, a csaj el volt ájulva tőlem, ódákat zengett..és hozzáteszem, megkérdeztem a csajt, aki kérdezgetett, hogy ő modell? erre azt mondta, hogy itt senki sem modell akit látok, semmi közük hozzá, csak azért vannak felbérelve, hogy a castingokat lebonyolítsák, ők azt mondják el, amiket a szájukba adtak... szánalmas...a szülőket totál lelki sokkban tartják, hogy milyen eszméletlen tehetséges a gyerekük!!! ezért kellene behívni mindkét szülőt, hogy behülyítsék őket!!hogy utána ne rajtuk múljon a gyerek jövője és boldogsága és a szülő mindent megtesz, hogy a csemetéje boldog legyen... IGAZI GERINCTELEN FÉRGEK!!!! kihasználják az emberek vágyait és álmait.. gyűlölöm az ilyen embereket! De úgy vagyok vele, hogy legyen boldog a pénzzel, mert az élet úgyis megbünteti!!!!!!!sokszorosan!!!

utólag okos sajnos az ember VIGYÁZZATOK!!!!!!!!!

2010. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cintikebabby válasza:
Én is jol belefaragtam és még sok baártnöm!!!! 150.000 ft ot kifizettettek féléve megvan a portfolio ami egy nagy rakás szar és cseszik felvenni a telefont semmire nem reagálnak nem jelentkeznek az e mailokra! megvan minden papir és megyünk a rendörségre!!!!! ti is tegyétek ezt és állitolag a ahjas szalon is bene van az egészbe! szééééééééééééégyen orszááááááááááááág!!!!
2011. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!