Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon idegesít a mai média,...

Nagyon idegesít a mai média, hogy pl, aki kínai cuccokban jár az egy csicska aki meg konzer cuccokban azt meg istenítik wtf?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%

Kínai cuccokat hordani igénytelen és ízléstelen dolog.



A kínai azért gáz mert gagyi (béna szabás, ronda díszítés, igénytelen alapanyagok).

A kínai/piacos és a top kategóriás márkák között azért van egy normális réteg amit szerintem ha okosan csinálod megengedhetsz magadnak.

Vagy ott a turi, inkább egy jó szabású márkás mint egy hamisított amit kínai gyerekmunkások csinálnak éhbérért és kitudja milyen anyagokből (pl mérgező festékek).


Aki szerint meg a turi gáz, mert nem vadi új az szvsz sznob.

2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Hát, inkább kínai, mint turi. Legyek sznob, de a szüleim is undorítónak tartják a turit, mint ahogy sokan mások.
2010. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Aki márkás dolgokat hord, az ne szólja le azokat, akik nem, és akik meg kínait hordanak, ne szóljanak bele abba, hogy miért hord más Converse tornacipőt. Vannak ennél fontosabb dolgok is.. nem ez alapján kell megítélni másokat. Volt már, hogy egy "barátnőmmel" azért romlott meg a kapcsolatunk, mert mindig azzal szekált, hogy "miért márkás cuccokat hordasz, a kínai ugyanolyan jó", és folyton kibeszélt engem emiatt.. holott engem sose zavart, hogy ő mit hord. Úgyhogy nem igaz, hogy azokat akik 'konzer cuccokban járnak', azokat istenítik, sőt..:|
2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

aúgy ha már szóvicc, akkor sem konzer, hanem konzerv


é.n nem sincsenek márkás ruháim, a kínaiban is lehet jó cuccokat kifogni, szoktam lengyelpiacra járni, simán kifogok marhajó darabokat!

általában a teszkóból, jeansclubból öltözködöm, nem drága, és nagyon jó!

és van egy converse cipőm is, meg vans:)

most elképzelhettek egy páviánt, aki vans cipőt kever turifelsővel, de szerintem baromijó stílust ki lehet hozni ebből, csak vadászni kell a jó cuccokat :)

2010. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Régebben engem kiröhögtek, mert nem voltak márkás cuccaim, de azért nem vettem, mert amíg növésben voltam, nem tehettem meg, hogy havonta új ruhatárat vegyek márkásból...most, hogy felnőttem, szoktam venni márkás cuccokat is, de sokszor járok úgy, h a westendben kinézem, a kínaiban megveszem...mert ott is ugyanaz van, csak a címke más...vagy még az se. Márkásból, meg általában megvárom a leárazást, mert akkor több cuccot vehetek ugyanannyi pénzből...és nem nézem le azokat, akik kínaiban járnak, de azok gázok, akik hamisítványban feszítenek, és keménynek hiszik mgukat, meg persze lenéznek másokat.
2010. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem eredeti kínai Puma Link cipőm van :DDD Bizony bizony..:D

Az elején Puma felirat van,a hátulján meg Link :DDDD

Amúgy sz*rok én a márkákra:DD Jól megvagyok én kínai meg olcsó,jól kinéző cuccokban :DDD

Most például megyek az Auchanba,tornacipőt venni,kinéztem magamnak és csak 800 forint :) :D

És ez nem vicc.


17/L

2010. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

egyetértek a 13:+8-as válaszolóval.

jó igen a kínai olcsó.de szerinted megvizsgálták,hogy milyen anyagból van? lehet,hogy olyan festék,vegyszer került vele kapcsolatban ami hosszabb távon ártalmas.ez a márkásokkal is megtörténhet,de sokkal kisebb az esély rá.

A Converse cipő meg már több mint 100 éve létezik és nekem úgy tűnik,hogy sokan szeretik.Elolvastam a történetét és egyáltalán nem indult olyan hűű de nagy márkának.Később lett csak sikeres.

Másrészt a kínai ruhák undorítóak. némelyiknek fakó a színe vagy büdös mert lehetetlen helyen tárolták,vagy hozzáért valamihez és kijött a színe egy helyen.

A turkáló meg fogalmam sincs,hogy miért undorító.ugyanolyan sznob aki szerint a turi undorító.ugyanígy ember hordta mint te.-.-" és ellenőrzik mielőtt beveszik a boltba.amúgy meg akkor ne vegyél sehol se ruhát,mert ki tudja milyen emberek próbálták fel.

De mindenki azt hord amit akar.én spec nem érzem jól magamat a kínai sz@rokban vagy veszek a kozépárban vagy turizok.mégis élek.

2010. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

*13:38

2010. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%
Asia Center a legjobb. A poén, hogy megtalálsz olyasmit 1000-ért, amit máshol látsz 5000-ért. :P Legjobb hely! XD
2010. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
jójó, de mi a kérdés???
2010. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!