Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, fel mernétek venni...

Csajok, fel mernétek venni ilyen fürdőruhákat?

Figyelt kérdés

Vagy ez már túl sokat mutat, szerintetek? Nektek mi a legtöbb, amit megmutattok magatokból?

[link]

[link]



2020. nov. 26. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Biztos hogy nem vennék fel ilyeneket. Ki akar vigyázban ülni a strandon, nehogy hatszázan lássák egy rossz mozdulat után a puncimat?

Ha a puncimat akarnám mutogatni, swingerbe mennék és nem strandra, ahol GYEREKEK vannak.

2020. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert van mellem.
2020. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem venném fel. Ízléstelennek tartom.
2020. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

"Ha a puncimat akarnám mutogatni, swingerbe mennék és nem strandra, ahol GYEREKEK vannak."

én sem venném fel, amúgy viszont a gyerekeknek semmi baja nem lesz tőle. valójában a felnőtteknek van baja a kivillanó puncival, csak egyesek a gyerekekre fogják.

2020. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
73%
Nekem kényelmetlennek tűnnek, szerintem a valóságban bevágnak. Alakot tekintve simán felvehetném de minek? Kényelmetlennek látszanak és nem mellesleg rondák.
2020. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az elsőt még csak csak felvenném ha olyan vékony lennék mint modell, de még így is átgondolnám alaposan mert kellemetlenül érezném magam benne akármennyire is jó alakom lenne.


A második fürdőruhát azt nem tudom milyen megfontolásból tervezhették olyan hatalmas combkivágással ami majdnem a mellemig ér. Az egyrészt tuti bevágna már egy kis mozdulattól is, ha leülök vagy valami akkor is, tehát kizártnak tartom hogy az kényelmes lenne, nálam meg az az első egy ruhánál hogy kényelmes legyen.

2021. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az első egyébként nem modell (legalábbis a képen nem olyan mivoltában van), csak egy átlagos nő lefényképezve a zuhanynál. Viszont ahhoz képest, hogy "random" strandoló, szerintem elég merész. Mármint nem túl sokat takar az a bikini. Ezért is kérdezem, hogy ti mit gondoltok, illetve milyeneket viseltek.
2021. jan. 18. 21:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem van mikro bikinim is az szinte nem takar semmit azt is felveszem itthon is...
2021. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!