Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha véletlen 2x rendelek meg...

Ha véletlen 2x rendelek meg egy terméket azt vissza veszik?

Figyelt kérdés

Az oldalról rendeltem 2x is, mert a paypal egyik alkalommal sem kért kódot, és így azt hittem, hogy hiba miatt irányított át a főoldalra. Közben a pénzt levonta én pedig mégegyszer végig mentem a vásárláson (nem kapok fizetéskor sms-t). A Pécsi cropp üzletbe kértem így szállításért nem kell fizetnem. Barátnőmnek vettem volna S méretben, viszont én M-es méret vagyok így még csak meg sem tudom tartani mert valószínűleg nem lenne jó rám :/

Tapasztalatok valakinek ezzel kapcsolatban?



2020. nov. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem adták fel, írj nekik (vagy hívd fel), hogy tévedésből rendeltél duplán, az egyiket töröljék.
2020. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Internetes vásárlásnál átvételtől számított 14 napig kötelesek visszavenni a terméket, akár indoklás nélkül is. A legtöbb helyen megtehető az is, hogy az üzletből el sem hozod az egyiket, hanem ott helyben visszavételezteted.
2020. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
14 napod van a vásárlástól elállni.
2020. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2020. nov. 27. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy minden oldal küld visszaigazolást a sikeres rendelésekről, nagyjából rendelés leadása után 7 másodperccel. Valamint az oldalak szerintem 99%-a kiírja, hogy köszönjük a rendelést, küldtünk e-mailt.


Ez nem tűnt fel? :D


Ilyet még nem hallottam, hogy beírod a kártyád adataid, rámész hogy OK, majd minden egyéb üzenet nélkül csak úgy visszarak a főoldalra, mintha semmi sem történt volna. Semmi köszi, semmi sikeres vásárlás, semmi visszaigazoló e-mail...

2020. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi értesítőt, hogy leadtam a rendelést. Máshonnét is rendeltem már és igen szoktam kapni ehhez hasonló uziket. Ha jött volna nem gondolod, hogy feleslegesen nem rendelem meg megint?
2020. dec. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!