Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancs nem visszataszító egy...

Bakancs nem visszataszító egy nőn?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 18:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Annak nem az a funkciója,hogy szexi legyen! Nem minden a szexről szól. Komolyan ennyire ki vagytok éhezve?
2020. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ milyen. Az acélbetétes bakancs nekem nem tetszik egy nőn, még a Timberland (és hasonló kinézetű másolatai) igen.
2020. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Én télen Timberland bakancsot hordok, szerintem nem visszataszító, illetve a környezetem szerint sem.
2020. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kifejezetten bejön. Főleg ha nőiesebb fazon, pl. vastag talpú
2020. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szexi a divat katonai bakancs. Meg a taktikai bakancsok,mint a Tomb Raiderben. En ilyeneket hordok telen.
2020. nov. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszik, én fel nem vennék bakancsot. Nekem csizmáim és bokacsizmáim vannak. Egyszer volt régebben kicsit ilyen hóba való bakancsom, hát meg tudom számolni hányszor volt rajtam, abszolút nem éreztem benne jól magam. Olyan ormótlan egy nőnek.
2020. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3%

Én biztos nem állnék szóba bakancsos tramplikkal.

Mindég is voltak elegáns női bőrcsizmák, azok legalább nőiesek, és van köztük lapostalpú ha valakinek nem jön be a magas.

2020. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Na jó, ezen most kiégtem.

1. Attól, hogy valakinek x kromoszómája van, még nem köteles 0-24-ben szexinek lenni.

2. Télen, hidegben pláne nem ez az első szempont, hanem hogy meleg, kényelmes, strapabíró legyen a cipő.

Nem azt mondom, nekem is van kis csinos magassarkú csizmácskám, de a hóban hadd ne kelljen már abban trappolnom. (Tönkre ks menne seperc alatt.)

2020. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

19!

Egy pasinak miért kell mindég FÉRFIASAN kinézni?

Mert ugye ez itt örökös téma, hogy egy férfi nem férfias nyáron 35 fokban combközépig érő rövidnadrágban, télen nadrág alá ne vegyen harisnyát mert megint nem férfias.

Igaz? De nektek ha valaki be mer szólni akkor már kikéritek magatoknak, de ti azt vesztek fel ami szerintetek kényelmes és praktikus.


...miért is útálom a nőket. És az őket nyaló pasikat.

2020. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!