Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a Martens cipő?

Hogy tetszik ez a Martens cipő?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 29. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó,de rohadt drága.
2020. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Nekem furcsa a fehér tűzés a szélén.

Full feketén tetszene.

2020. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Jól néz ki, szerintem pont a fehér varrástól lesz egyedi, kicsit extrább, mintha az egész fekete lenne.

Mondjuk az én ízlésemnek a talpa túl vékony, szerintem a Martensnek (is) a platformos cipői a legmenőbbek, de elfogadom, hogy az nem mindenkinek tetszik.

Ha neked tetszik szerintem vedd meg, lesz egy jó minőségű, éveken át tartós cipőd amit szinte mindenhez tudsz hordani. Nekem is van egy pár Martensem, évek elteltével is vadiújnak tűnnek, nagyon szeretem őket.

2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik.
2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is pont a fehértől lesz "extrább". Úgy láttam, hogy Martensből amúgy is ritkán lehet találni full feketét, ami meg még gyakoribb, az a sárga varrás. :D Annál azért meg már inkább a fehér...
2020. nov. 29. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszik a fehér tűzés, az eredeti sárga jobb szerintem.


De kényelmesnek tűnik, hétköznapra praktikus

2020. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!