Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a Martens?

Tetszik ez a Martens?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 20. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon:O

talán az első inkább ha már választani kellXD

2010. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Uramatyám...

Csak divatba ne jöjjön !

Eddig mindenki fújolta a bakancsokat, most akkor mi van ?

2010. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik, igazából el sem tudom képzelni milyen lelkivilágú lányok hordhatnak ilyet. :S
2010. aug. 20. 12:10
 4/14 anonim válasza:
100%
Ha tetszik, akkor ne érdekeljen, más mit gondol. :) Az tetszik benne, hogy különleges, és hát nem minden emberen van ilyen. :D :)
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
akkor visszavontam xD
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha divat lesz a bakancs, én megölök valakit. Eddig folyton azt hallgattuk, hogy fúúúj, ronda, hogy áll már egy lányon, büdös lesz tőle a lábaaad, bumszlii, most meg ilyen f0stos k.rva cuki kis bakancsokat fognak hordani? Na ne.
2010. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elso tetszik ... a masodik meg kifejezetten nem bar tetszik a fekete meg a pink is.Regebb is volt divat a szines bakkancs meg egy 90-es evek beli lapban lattam.
2010. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a bakancsok undoritoak, nem tudom milyen lelki vilagu emberek hordjak nem turazashoz... Az arra valo:S Szoval nem tetszik
2010. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Uramatyám, itt mindenki leszólja a bakancsot? Mondjuk ezek tényleg ocsmányak.

Nem azt kell elképzelni, hogy valaki 30 fokban hord ilyet. Télen mégis mit hordjon az ember, ha nem akarja, hogy megfagyjon a lába?

És amúgy is, mi undorító van egy bakancsban? Nekem egy vörösfekete Martensem van, akkor fogom hordani, amikor már hideg van, esős, havas, nyál idő. Nem akkor, amikor beledöglik a lábam. Bezzeg a Converse tornacipő, ah, mert az tényleg ízléses viselet, főleg nyáron, ugye? Abba nem döglik bele az ember lába?

És mi az, hogy nem divat? Aranyom, nem a legújabb cuncimunci trendeket kell nzni, a rockerek, a punkok, a goth pasik mind bakancsot hordanak! Persze nem melegben, már aki nem pózer ****.

És hogy hogy néz ki lányon? Ki nem szarja le? Ha nem tetszik, ne nézz rá, én felveszem, mert nekem tetszik, és stílusom, akkor pont nagyívben szarok rá, hogy ki mit mond róla...

Azok a pasik, akik szerint meg egy IGAZI NŐ 10 centis magassarkú topánt hord, azik meg próbálják ki, mennyire kényelmetlen az! És menjenek le vele a kapuig, megnézni a postaládát, mire visszaértek a házhoz, üvölteni fogtok.

2010. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam le, pont hogy azt írtam le, milyen visszajelzéseket kaptam régebben a kis divatk.rva osztálytársaimtól a bakancsomra :)
2010. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!