Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom neccharisnya függő....

A barátom neccharisnya függő. Imádja ha az van rajtam. Szeretném a hét végén meglepni mert sétálni megyünk. Egy fekete mintás neccet vennék fel csizmával és barna miniszoknyával. Hozzá fehér derékig érő kabát. Szerintetek nagyon gáz? 26L

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 13:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na nem p...csa mutogatós szoknya
2020. dec. 1. 12:40
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért gondold végig azt is, hogy necchez bármilyen csizmát nem tudsz felvenni, muszáj valami csinosat, azok meg többnyire kis városi sétákra alkalmasak... kérdés az is, hogy hova mentek, persze.

Én vasárnap sétáltam a barátommal a hozzánk közeli erdőben, gondoltam harisnyát veszek egy boka csizmával, ami csini is, meg valamennyire masszív is. Minden oké volt, amíg nem lett sűrűbb az erdő, ahol már az avaron is éreztem, hogy csúszik a csizmám talpa, aztán le kellett röviden térnünk az aszfaltról, onnantól kezdődött rémálom, ha picit nedvesebb volt a talaj, én azonnal csúsztam.

Vagy te a ritka szerencsések közé tartozol akik kifogtak valami csini csizmát recés talppal? :)

2020. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Fura, nyáron volt kérdés, hogy egy pasi a “megkövetelt” vádligatya helyett rövidebben járt a munkahelyére és itt az egyik drága kollégája szóvá tette hogy ezt hogyan meri ez munkahely!

Na! De itt a kérdező sem munkahelyre illő öltözetben jelent meg és még dicséri is a sok kiéhezett barom.

Ja! Hogy nőknek mindent lehet, aha értem..

2020. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jellemzően nőkkel dolgozom együtt, akik talán elismerően nyilatkoztak.

Bokacsizmám van, ami nem csúszik annyira. A sétát a belvárosban tervezzük nem erdőben.

2020. dec. 1. 14:46
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
A csizma állítólag téli viselet. Télen gyakran csúszik ez-az. Erre a csizma is...
2020. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy a neccharisnyához télen ez a csizma pont megfelelő. A hosszú csizma eltakarná a harisnyát és nem lenne meg a megfelelő hatás.
2020. dec. 1. 16:20
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Vagy fekete bőr tűsarkú.
2020. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagy gondok ezek. Meg hogy hová szarjak hogy el ne lopják!
2021. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26 évesen már lehetne annyi eszed hogy ezt nem kell itt megkérdezni. Felveszed, és az 1 bites agyú barátod megránt az erdő szélén!
2021. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!