Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy női L-es bugyi Bugyit...

Egy női L-es bugyi Bugyit hordó hölgy aki 155centi kb az nagy darab lehet? Van amelyikből M-es.

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? Találtál egy bugyit és keresed a gazdáját?
2020. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, az valószínűpeg elég nagydarab lehet. Én 162 centi vagyok S-es bugyit hordok úgy hogy van fenekem. Az L az nagyon nagy.
2020. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul, a kinaikban kaphatoak kisebb europai meretuek (S,M). Mashol meg lehet akar szeles csipoju, nagypicsaju (hoppa) no is. 🤫
2020. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen márka. Van XL-es bugyim meg S-es bugyim is, és tökegyforma méret.
2020. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 165 cm vagyok es 57 kg de M es L meretu bugyijaim vannak, mert utalom ha szorit :D
2020. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es irta, nem a betű a lényeg. Hasonlóan nekem is van S, és XL is tökre egyforma.
2020. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a betű a lényeg! Nekem is van M-es és XL-es bugyim is, ugyanolyan nagyságú mind a kettő. A márkásoknál azért nincs ilyen eltérés.
2020. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!