Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kipróbáljam a női...

Szerintetek kipróbáljam a női bugyit/tangát?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Az anyum mindig veszi nekem a boxereket mert hogy milyen jó az nekem mert kényelmesen elfér benne a szerszám meg ilyenek😄.

Gondoltam már, hogy szeretnék fecske alsót ezért megnéztem a hugom bugyiját (gondolván, hogy az úgyis hasonló mint a fecske). Fel is próbáltam, egyszer aludtam is benne és nagyon kényelmes volt. Utánna olvastam, hogy ezek a bugyik jobb anyagból készülnek mint a fecskék és boxerek és ez szerintem így is van. Mintha nem is lett volna rajtam semmi, nagyon jó volt. Szóval gondoltam, hogy elmennék egy kínaiba, vennék egy bugyit és aztán hordanám párszor hátha bejön. Kézzel kimosnám, hogy anyumnak ne tűnjön fel amikor a gépbe beteszi mosni a ruhákat, hogy mégis miez😆.


Asszem úgy van hogy akinek kisebb a szerszáma, annak ha merev állapotba kerül jobban megnő mint akinek alapból nagyobb mert nekik kevesebbet nő olyankor. És sajnos (vagy nem sajnos) én az előbbi vagyok.

Így ha felveszem akkor nagyon kényelmes a női bugyi mert alapból nem úgy van kialakítva, hogy ott legyen egy szerszám de nekem az a kicsi elfér😅.


Reggelente és napközben néha lenne csak rossz amikor random rámjön az "izgalom" vagy esetleg meglátok egy szép lányt de azt kibírnám és olyankor sem olyan rossz.

Öltözőben meg nem érdekelne mit gondolnának mások, nyilván nem rózsaszínt és csipkéset vennék, habár ha tényleg senki nem látna akkor azt is bevállalnám🤷‍♂️

Vagy öltöznék előttük/ utánuk😆

Nem amugy, ennyire nem ment el az eszem😆.



2020. okt. 21. 22:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom, szeretni fognak a Pride-on.
2020. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Hát jó az lehet, de nem tudom eldönteni ez ciki-e.

Mert végülis nagyon kényelmes és senki nem látja és akkor miért ne?

Nyilván nem hangoztatnám hogy nah és női tangában járok stb.

De ha mindenki gúnyolódó megjegyzést ír akkor hagyom a témát.

2020. okt. 21. 22:57
 3/40 anonim ***** válasza:
28%
Férfi ilyet nem hord, ha egyszer az akarsz lenni én hanyagolnám
2020. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ameddig neked kényelmes, addig senki véleménye se érdekeljen :)

Nők is hordanak boxereket, nekem semmi bajom vele.

2020. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a négyes mondja. Ha neked jó, kényelmes, akkor tojd le, mit mondanak az olyan anyámasszony katonái, mint a hármas.
2020. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmes, jobb mint a boxer, akkor hordd. A bugyit még megértem miért kényelmes, de a tanga nekem nőként nem kényelmes, hát még egy pasinak hogy lehet. xd
2020. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!😀


6-os: Igazából engem nem zavar, hogy bevág, elöl nagyon jó, hogy csak a répát és zacsit fogja és nem zavarja a combomat is😄.

Meg a boxerekkel az még a bajom, hogy ahol megvan csinálva a szerszám helye, sosincs ott és ezért himbálózik össze vissza😅.

Na mindegy amint tudok beszerzek egy bugyit, már csak a tesi öltözést kell kitalálnom.

7-en vagyunk fiúk az osztályban, szóval lehet még divatot is teremtek ezzel.

Najó csak vicc😂

2020. okt. 22. 01:59
 8/40 anonim ***** válasza:
51%

Az 1 és a 3-as versenyzőnek itt is kéne gúnyolódni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Férfi acélbetétes bakancsot akar a kislány, gondolom ő is megállja a helyét a prideon.

Ne csak a fiúknál lessétek az ilyen kérdéseket, a lányok is itt vannak!

2020. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%

#8


Én szívesen gúnyolódom.

2020. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ha egy lány bakancsot vesz fel az más, mintha egy fiú bugyit.

Mert a bakancs az látszik, a bugyi nem.

De ha valahogy meglátják a fiún a bugyogót akkor az cikibb mint a lányon a bakancs.

Ettől függetlenül én nem ítelem el ha a csajszi bakancsot vesz fel, de akkor engem sem íteljenek el🤷‍♂️.


Hogyha az osztályomban lenne egy csajszi férfi acélbetétes bakancsal, és valaki meglátná, hogy bugyiban/tangában vagyok, akkor azt a csajt el is felejtenék😂


De remélem ez nem történik meg és majd kitalálok valamit az öltözéskor hogy ne lássanak meg👀.


Jöhetnek még a vélemények, illetve ha valakinek van tippe az öltözéshez, hogyan ne lássanak meg ha bugyiban vagyok🥰

De egyszer ha kézilabdázunk pl tuti valahogy véletlen lerángatják rólam a nadrágot és akkor meglátszik úgyhogy nem is érdekel mások véleménye.


Mindent megér ez a kényelem a bugyiban🥰

2020. okt. 22. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!