Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen anyagból készült...

Milyen anyagból készült pulóvert vegyek, ha azt szeretném, hogy ne bolyholódjon?

Figyelt kérdés
Mindig nézem az összetételt, hogy ne legyen 100% akril pl. a pulóver, mert azok 2-3 felvétel után már bolyhosak. De más összetételnél is ezt tapasztalom. Amiben pedig sok a pamut, az elnyúlik vagy elveszti a formáját. Van olyan összetétel, ami mérettartó és nem bolyhos néhány viselés után? Hiába adok több pénzt egy pulóverért, mindig ez a csalódás a vége. Ha valaki tudja ezt a “titkot”, kérem ossza meg velem:) Hol lehet jó minőségű téli kötött pulóvert venni? Miért ilyen silányak a ruhák? Előre is köszönöm!

2020. dec. 7. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű pamut. Pl fynch & Hatton
2020. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De ez nem csak férfi ruházat?
2020. dec. 7. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs.... nem írtad h női kell.
2020. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem írtam:) női kell.
2020. dec. 7. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bpi vagy, az alleeben a Van Graaf-ban, vagy pedig az Arénában a Peek & Cloppenburgban találsz minőségi pulóvereket.
2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok pesti, de köszönöm. Utána nézek, lehet-e rendelni. Szívesen fogadok még más ötleteket is.:)
2020. dec. 7. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában ilyen sima pulcsis anyagúak vannak. Úgy értem, még a tescoban is árulnak ilyen anyagú felsőket, gondolj a legegyszerűbb pl kapucnis zippzáras pulcsikra. Nekem ezek nem bolyhosodnak. De lehet ám az is a gond, hogy nem jó programmal mosod őket.
2020. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!