Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanácstalan vagyok, mit...

Tanácstalan vagyok, mit vegyek fel? Ti hogy/mit szoktatok?

Figyelt kérdés
Még tini vagyok, a szüleimmel élek. Egy éve együtt vagyok a barátommal, és nyáron még volt miből válogatnom amikor náluk vagyok. Csini ruhák, rövidgatya haspólóval... de így télen, ötletem sincs miben lehetnék. Ha átmegyek már nem öltözök át (max estére), szóval valami kényelmeset szeretnék. Mégsem lézenghetek nonstop cicagatyában, nem is illik hozzá semmilyen csinibb felső. Ha meg farmert húzok abban mégsem lehet úgy összebújni, kényelmetlen. A melegítőt túl snassznak érzem, ő is abban van de mégis otthon, én meg vendég vagyok. A szülei se kisesélyiben meg zakóban vannak otthon, de mégsem akarok egy oversized macinaciban beszambázni... valakinek tipp? Ti miben szoktatok ilyenkor lenni? Milyen az a gatya ami a kettő kőzt van kb? Csini de kényelmes (és azért téli)?

2020. dec. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a macinacival. Kényelmes és meleg.
2020. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szoknya+harisnya?
2020. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A macinaciból is vannak stílusosabb darabok
2020. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoknyában nem annyira érzem magam komfortosan, a harisnya meg őszinten fogalmam sincs hogy lehet kenyelmes xdd Nem kinyúlt suhogós melegítőim vannak, de magas vagyok és csak az jó hosszú ami férfi, de még a női darabok is leesnek derékban, így ilyen oversized hatása van.. elegánsnak vagy csinosnak nem éppen mondanám
2020. dec. 12. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond a melegítővel. Ma már olyan stílusos szetteket lehet venni, hogy csak na.
2020. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fekete futogatya es egy pulover szerintem jo. ha tiszta es nem nagyon elnyutt akkor nyugodtan felveheted hozzajuk
2020. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!