Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zaráról rendelt farmernadrág...

A zaráról rendelt farmernadrágok mennyire hosszúak?

Figyelt kérdés
Kb 180 cm magas vagyok, vékony. Érdemes lenne rendelni? Mert nem irja ki a nadrág hosszát. Ha valaki rendelt már onnan, nagy segítség lenne ha leírná milyen

2020. dec. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
178 centi vagyok. rövidek lesznek. rövid lábú nőkre terveznek mindent sajnos.
2020. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A válasz: Igen.


Annyira hosszú, ameddig ér.

Szerinted az összes Zara nadrág hossza egységes? :D Van ilyen is, meg olyan is. Nem lehet általánosítani.


Férfi vagyok, Zarában van olyan nadrág aminek tökéletes a hossza, van ami pedig a bokámat épp hogy eléri. És Zara-Zara. 195 centi vagyok.

2020. dec. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azokat a farmereket ismerem amik slimfitek azok nekem megfelelően hosszúak. 36os a méretem és 175+ vagyok.:)
2020. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Zara woman farmernadrág - Női farmer hosszúnadrágok ...

www.vatera.hu › listings › q=zara+w...

Translate this page

Zara woman farmernadrág - Női farmer hosszúnadrágok - Új és használt termékek széles választéka - Vásárolj azonnal, licitálj aukciókra, vagy hirdesd meg ...


Zara - Férfi nadrágok - árak, akciók, vásárlás olcsón - Vatera.hu

www.vatera.hu › ... › Férfi nadrágok

Translate this page

Zara - Férfi nadrágok - Új és használt termékek széles választéka - Vásárolj azonnal, licitálj aukciókra, vagy ... Zara gombos férfi farmer 32-es méretben .. ...,.

2020. dec. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!