Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínaiban van bármi esélye...

Kínaiban van bármi esélye annak, hogy animés dolgot találok?

Figyelt kérdés
Egyszer voltunk egy kínaiban, és egy csomó btses dolgot láttam. Ez már kb 1 éve lehetett asszem ^^” De van egy barátnőm aki nagyon szereti az animéket, és neki szeretnék vásárolni. Szóval van esélye annak hogy találok valami animés dolgot is kínaiban?

2020. dec. 16. 10:12
 1/9 ~Rezi~ válasza:
58%
Miért ne? A legtöbb helyen nincs, de biztos van olyan ahol találsz. Nem sok rá az esély de egy pici azért van😉
2020. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el van rá esély. Csak jó helyen kell nézelődni. Néz körül a neten :D
2020. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Meglehetősen kicsi rá az esély.
2020. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
szerintem valamekkora van, bár nem official merch lesz, de néha akadnak cuki dolgok.
2020. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig találtam totorós díszt (nagyon aranyos), brownos figurát és zoknit (Line friends) és washi tapet is, szóval bármi lehet :)
2020. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincsenek.
2020. dec. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Kínaiban óvszertől az atombombáig bármit meg lehet találni.


Az igazi kérdés viszont az, hogy az animés barátnőd animésen is őltözködik?

Megvenni valamit, amit nem hordana, nem megy a stílusához, nem jó ötlet. Valami kiegészítő, például kulcstartó vagy telefontok sokkal inkább nyerő lehet. És akkor előfeltételeztem, hogy ismered a kedvenceit és nem mittudomén Dragon Ballos pólót veszel Pokémon rajongónak.


A másik, biztos, hogy ajándék ruhát kínaiból a legjobb? Vagyis az öltözködés kategória miatt feltételezem, hogy ruhát terveztél. Bár egy komoly rajongó nem biztos, hogy őszintén örülne egy bármilyen kínai hamistványnak.

2020. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
Szoktak lenni bootleg dolgok, és anime stílusú kiegészítők, pláne a kacatoknál. Nézz be egy párba, és hátha.
2020. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
a westendbe van egy ilyen bolt, ahol japános, kínais cuccokat árulnak, én ott vettem evőpálcika készletet
2020. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!