Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 120 kg férfi hol vesz...

Egy 120 kg férfi hol vesz magának farmednadrágot ami azért divatos is??

Figyelt kérdés
Hol vesz farmernadrágot egy 120 kg férfi szerintetk vannak olyan oldalok vagy linkeljetek be nekm divatos alsonadrágokat már mint melegíttőnadrágot és farmert oldalak képeket légyszi???
2020. dec. 17. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy az a 120 kilós férfi milyen magas. Mert ha pld 1,90 akkor még csini is lehet, de más 120 kg-nak lenni mondjuk 168 cm-rel.
2020. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy #1 írja. Nem mindegy a magasság illetve hogy hogyan oszlik el rajta ez a súly. Mekkora a válla, hasa, csípője, feneke.
2020. dec. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy izmos e az illető és úgy 120kg vagy sem. Valamint az sem, hogy milyen magas. Az én párom is 120 kilo 180cm, de van rajta bőven izom is, így általában new yorker, bershka, stb. helyeken vásárlunk neki is és bőven elég rá egy M-L méretű naci.
2020. dec. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 187 magas vagyok és 120kg. A Bershka felejtős nadrág szempontjából. Pedig az utolsó válaszoló pasijának bőven jó. Ebből is látszik, hogy ez abszolút változó:S Lehetetlen ennyiből megmondani.
2020. dec. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!