Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb stílus egy 14-15 éves normál testalkatú lányon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, amelyben jól érzi magát az adott lány és önazonos, már amennyire az lehet ebben a korban.
2020. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Könnyed, kényelmes, bohókás. Ne feszengjen egész nap rugalmatlan ruhákban, ne kelljen azzal foglalkoznia, hogy vajon a szoknyája felgyűrődött-e. Ne legyen kihívó, mély a dekoltázsa, amiből kivillanhat a melle. Hordjon olyan színeket, amelyek kihangsúlyozzák a bőre színét, üdeségét.


A praktikumra ügyeljen inkább a mindennapokban, hordható darabokat viseljen, nem kutya szájából kihúzott stílusú, befejezetlen, anyaghiányos (átlátszó) pólókat.


Minél természetesebb az anyag, annál jobb, már csak a hormonok miatti verejtékezés és háton, mellkason megjelenő pattanások miatt is.


Sokszor látok fiatal lányokat talpig bőrben meg sminkben, esetleg elegáns, hosszú ruhákban, fehér kabáttal, magassarkúval, és lerí róluk, hogy csak szeretnének megfelelni. De egyrészt nagyon ráérnek még, másrészt ezek nélkül is tündériek, harmadrészt pedig így kimaradnak egy csomó jó buliból, pl. bemászni tiltott helyekre a haverokkal, mert nekik figyelniük kell arra, hogy nehogy összekoszolódjon vagy kiszakadjon a harisnyájuk.


De lehet, már nem úgy mennek a dolgok, mint az én koromban... (Pedig én se vagyok nagyon öreg :'D)

2020. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, 10-15 mulva visszanezve nagy esellyel ugyis gaznak fogod tartani. hordd azt, ami tetszik es kenyelmes, ennyi idosen meg senki nem talalja meg a sajat stilusat, ez az idoszak a keresgelesrol szol.
2020. dec. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a lényeg hogy úgy öltözködj ahogyan jól érzed magad, és ne kövesd a divatot.


(én pl szeretem ha egy lány lányosan öltözkodik)

2020. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fektess most be túl sok és drága ruha vásárlásába, mivel - tapasztalatból beszélek - még egy ideig váltogatni fogod a stílusokat és rengeteget fogsz változni - na meg nőni is. Ha okosan csinálod, alapdarabokat veszel, amiket kiegészítőkkel lehet vadócabbra, lányosabbra is kombinálni könnyen.

Illetve ne felejtsd el, hogy a személyiséged, illetve az emberekkel való bánásmódod határoz meg elsősorban (más emberek szemében is). Másodlagos, hogy feltűnőbb zoknikat hordasz-e, avagy szoknyás minitini vagy-e. :)

2021. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!