Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor mit érdemes csinálni...

Ilyenkor mit érdemes csinálni egy ruhával?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem relatíve drágán egy joggingot, alapvetően L-es a méretem, ez esetben sem volt másképp.

Viszont nagyon bő volt a dereka, de az M-es meg már nagyon feszült, így maradtam az L-nél.

Ha megkötöm akkor egy darabig jó, de mindig kilazul.

Nagyon "proli" lenne ha megcsináltatnám gumis derekúra? Megoldást jelentene?

Nem értem, hogy van a méretezés, mert amúgy nem vagyok darázs derekú, sőt még egy kicsi pocakom is van, szóval szó se lehet belehízásról, nem hiszem, hogy az én méretemmel van a baj.

Nem volt még ilyen jellegű gondom, az L méret mindig mindenben stimmelt.



2020. dec. 21. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hat valoszinu ilyen furcsa fazon. amugy egyaltalan nem ‘proli’ ha varratsz egy gumit a derekaba. varrononek meg lehet mas jo otlete is lesz.
2020. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "proli" dolog. Az egyik edzőnadrágom is ilyen. Varrattam bele egy gumit. Azóta jó.
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!