Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra milyen cicanadragot...

Otthonra milyen cicanadragot ajanlotok...marmint melyik a legjobb anyag ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Otthonra kényelmes szabadidő nadrágot ajánlanék és nem egy szűk szhart.

Elég az az utcán meg sportolásnál nem hogy még otthon is abban szorongjak.

2020. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak pamut cicanadrágom van, annál nincs kényelmesebb szerintem.
2020. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

2.

Akkor a hülye fiúk miért nem azt hordják a bő lifegő gatyájuk helyett?

2020. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
2. Vagyok, nyilván arra gondoltam, hogy a cicanadrágok között a pamut a legklényelmesebb. Én is jobban szeretem a bő lifegő gatyákat, de a kérdés nem erről szólt.
2020. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Otthonra szerintem a pamut a legkényelmesebb, aminek nem túl szoros és nem túl vastag a derék része.
2020. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Pamut
2020. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Rendi ^^ ...koszi a valaszokat en ugy vagyok vele,hogy "otthonra"/esetleg "alaoltozeknek" csak is cicanadrag xD



#1-eskeee xD Az utcara nem hordunk cicanadragot kiveve ha sport...de csak akkor is az ido alatt ;) Igen van ferfibe is csak nem "leggings"hanem "meggings" a neve ^^.

2020. dec. 22. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak is kizárólag pamutot hordok, szerintem ez a leg kényelmesebb. Én általában csak leggingsbe vagyok a lakásban ha tehetem. 39F.
2020. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Kérdezőke! Egyeske vagyok.

Igen van férfiben is, de ha kényelmes akko miért nem hordják még otthonra sem a fiúkák?

2020. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Elárulom hordjuk, egyébként miattatok nem, mert ha egy lány meglát egy fiút ilyenben még ha otthon is, egyből meleg meg gáz meg ilyenek, csak azért mert ő is szeretne kényelmesben lenni, amit a lányok állítanak, hogy nincs kényelmesebb, de csak nekik persze... a fiúknak már ne legyen ! Szóval a lényeg, hogy jó lenne változtatni, hogy elfogadott legyen mindkét nem számára, persze otthon ! Utcára nagyon egyiknek sem való a sportot kivéve.
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!