Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tényleg idiótán néz...

Lányok! Tényleg idiótán néz ki a harisnya a farmer mininacival? Egy barátnőm azt mondta, hogy a harisnya inkább szoknyával divatos.

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Leginkább értelmetlen.

Ha fázol ne rövidgatyát vegyél fel harival hanem hosszút,ha meleged van jó a rövidgatya,de nem kell alá hari.

Barom egy öltözet,de hát a nőktől már megszoktuk a megmagyarázhatatlan dolgokat.

F.

2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Stílustól függ. Biztos lehet úgy húzni, hogy jól nézzen ki, mindenkinek más tetszik és más áll jól. Legyél egyedi és merj felhúzni azt ami SZERINTED néz ki jól! :)
2020. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

De ne látszódjon a harisnyanadrág erősített része (ha vékony harisnyát veszel) Valami ilyennel hord!

[link]

2020. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Szexi szerintem
2020. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
barátnődnek van igaza mindenképp szoknyával szép a harisnya és így nőiesebb is.én csakis szoknyával hordom.
2021. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, h sokan még mindig azt gondolják, h harisnya csak szoknyával "divatos". Szerintem egy sima testszínű, vagy fekete harisnya bármihez jó viselet lehet. Én is szoktam nadrághoz, rövidnadrághoz is felvenni. Főleg, h sokszor alig lehet észrevenni rajtam a testszínű harisnyát, így sokan simán azt hiszik,h nincs a lábamon semmi... Úgy már elfogadható?! :D Szerintem teljesen mindegy, lényeg, h jól érezd magad abban amit viselsz. És még, ha így is van, h "nem divatos", akkor sem kell mindig követni az aktuális divatot, akkor leszel igazán egyéniség... Anno gimiben engem is sok lány macerált a harisnya miatt, h milyen béna harisnyában lenni, de én sosem éreztem annak, inkább csak valamiféle "lázadásnak", h utálunk harisnyában lenni, és aki meg nem, azzal tutira valami baj van... Viszont a vége az lett, h egyre több lány kezdte felvenni ünnepségeken, aztán meg már egy szimpla napon is, szóval változnak a dolgok, ezért is éri meg kitartani a saját elképzeléseink mellett... 32/N
2021. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. Mint elöttem pátan írták, vékonyabb harisnyanadrág esetében a nadrág erősítéses ne látszódjon ki a nadrág alól, vagy olyan harisnyát kell hozzá választani aminek nincs erősítése. Személy szerint, nekem vastag szálú harisnyával nem tetszik.
2021. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!