Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapható ilyen Leggings?...

Hol kapható ilyen Leggings? Most trendi és ilyen bevágás van a popsin? (Lent kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szóval mintha lenne egy tanga rajtad kb. Aliexpress/Wish kilőve mert félek hogy rossz lenne a minősége



2020. dec. 27. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Az igen, már nem tudnak a nők mit kitalálni a magamutogatásra...😂 Ez nem egy sima leggings, sportnadrág amit amennyire lehet behúztak a valagukba?
2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Decathlon
2020. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Vigyázz nehogy fékcsíkos legyen a behúzott rész 😅😅
2020. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen mi nők bármit megteszünk csak hogy a férfiak felfigyeljenek ránk,legszívesebben bugyiban mennék sportolni de ahoz kicsit hideg van🥴

És köszönöm annak aki értelmes választ adott

2020. dec. 27. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Oké, nem a férfiaknak húzol fel ilyet. Akkor mégis mi a jó benne, hogy mindenki téged fog bámulni ki ezért, ki azért...:D
2020. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy a barátjának akár szexin kinézni. Nekem is tetszene ha itthon ilyenben edzene. Szóval nem tudhatod. A kérdésre válaszolva: Én még csak olyan helyeken láttam, amiket írtál. Javaslom, olvasd el a visszajelzéseket a termékről. Van hogy írnak a mérettől, minőségről.
2020. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A képen a csaj a saját márkáját viseli de az még nem elérhető,és valószínűleg csak amerikában lesz rendelhető,most találtam 2 márkát ha valaki mást is érdekelne akkor flexxfit és neu apparel,de ha még valakinek eszébe jut egy márka, szívesen megírhatja :)
2020. dec. 27. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Jesszus fhasza!


Még lehet fokozni a közönségességet?

Ennél gusztustalanabb harisnyát még nem láttam.

Tényleg igaz a mondás,hogy minden nő egy khúrva, és még tesznek is érte hogy igazolják.

F.44

2020. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Elég szomorú, hogy már itt tartunk... Szerintem ragassz oda de kis ragtapaszt, aztán úgy mászkálj. Undorító... Feltételezve, hogy te ezt nem oda gondoltad felvenni ahova való, hanem utcára, konditerembe, stb olyan helyre, ahol illene normálisan felöltözni. De ugye csak feltételes módban...
2021. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,a ragtapasz se rossz ötlet de nár sajna megrendeltem a nadrágot
2021. jan. 17. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!